2752
2734
ناخن کاشتم پیش کسی هم رفتم که ۵سال سابقه کاری داره و تو کارش به حساب خودش خیلی ماهره ولی از دوروز بعد ژل ناخنم از انتهاش رنگش عوض شد بهش پیام دادم اینقدر بی ادبانه جوابم رو داد گفتم ناخنم اینطوری شده گفت خوب گفتم یعنی چی خوب گفت یعنی همین من کارم واردم ناخن به دوروز هوا نمیگیره منم قبول کردم ولی روز به روز سفیدی ناخنم بیشتر میشد تا الان دوهفته گذشته دیشب بهش پیام دادم گفتم ناخنم اینطوری شده باز اینقدر بی ادب بهم میگه خوب ترمیمت رو برو یه جای دیگه تا خلاصه عکس ناخنم رو واسش فرستادم میگه وا چرا اینطوری شده ناخنت مواد رو پس زده خلاصه کلی باهاش بحث کردم قراره امروز برم واسه ریموو
یعنی برمیداری ؟؟
وقتی میگویم التماس دعا یعنی دیگر از دست خودم کاری بر نمی آید یعنی بریده و خسته ام....خدایا بحق نا امیدی آقا ابوالفضل و بحق دلشکستگی امام حسین بزار انتظارم تموم بشه به منم یه نی نی ناز بده...اگه چشمت ب امضام خورد التماس دعا ... اگه این اسمش بهاره و قراره ک از تو خبری برام نیاره نمیخوامش..اگه این اسمش بهاره و قرار ه بیشتر از ابرای اون دوتا چشم من بباره نمیییخوامش...عید و بی تو نمیخوام ..رختای نو نمیخوام..سال تحویل ک هیچ ..دنیارو بی تو نمیخوام...
اتفاقا اینهایی که اسم درمیکنن اصلا به فکر رضایت مشتریشون نیستن، خیر سرشون خیلی از خودشون مطمئنن
ندارم هيچ اميدي به اين دنياي تبعيدي... كه من از بد بياباني گرفتم راه دريا را..
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
ازش شکایت کن تابفهمه
ذهنیت ما تعیین میکنه روزمون چجوری بگذره👅 از پیله تنهاییت بیرون بیا😉 و از سختیهای پیش روت درس بگیر👌 همین سختیهاست که تو رو میسازه💓 پس امروز یه روز خوبه🐾 مگه اینکه با فکر دیروز خرابش کنی😜
چه پرو
ذهنیت ما تعیین میکنه روزمون چجوری بگذره👅 از پیله تنهاییت بیرون بیا😉 و از سختیهای پیش روت درس بگیر👌 همین سختیهاست که تو رو میسازه💓 پس امروز یه روز خوبه🐾 مگه اینکه با فکر دیروز خرابش کنی😜
حتماشکایت کن تا بفهمه. مثل سگ می ترسن
عصبیم کرد
حالا به نظرتون چه طور میتونم ازش شکایت کنم چون خیلی تند باهام صحبت میکرد اصلا به حرفام گوش نمیکرد از بس خود راضی بود الانم قبول نمیکنه که ناخنم هوا گرفته میگفته ناخنت موادروپس زده درصورتی عکس ناخنم رو واسه چند ناخن کار دیگه فرستادم میگن افتضاح ناخنت هوا گرفته
بهش می گفتی نه توروخدادفعه بعدهم پیش توی خنگ میام