2733
2734
عنوان

لطفا برای مادرم دعا کنین خونریزی مغزی ،آی سی یو

| مشاهده متن کامل بحث + 277 بازدید | 35 پست
دنیا خیلی بی رحمه منم مادرم مسنه می تونهه راه بره مشکلی ندارن اما کاراشو نمیتونه انجام بده باورت میش ...

ای خدا...میدونی من و آبجیم دو ساله خودمونو تیکه تیکه کردیم ک بابام ی زمین داره بفروشه نزدیک نا خونه بگیره رهن کنه هر چی ولی  پدرم نکرد اینکارو   خرج دوا درمونم نکرد درست حسابی .داداشام هم ک هیچی  دنبال ارث .حاضر نبودن ب فروش بابامم دهن اونا رو نگاه میکرد

ای خدا...میدونی من و آبجیم دو ساله خودمونو تیکه تیکه کردیم ک بابام ی زمین داره بفروشه نزدیک نا خونه ...

پسرا رو که ولش کن به قول شما فقط پول و ارث، ما هفت تا بچه‌ایم اما فقط چهار نفرمون مادرمون رو از یاد نبردیم اون سه تا که ... 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

[QUOTE=313406277]پسرا رو که ولش کن به قول شما فقط پول و ارث، ما هفت تا بچه‌ایم اما فقط چهار نفرمون مادرمون رو از یاد ...[/QUOTEی روزی حسرت میخورن  ...من الان دارم از حسرت میمیرم..

دنیا خیلی بی رحمه منم مادرم مسنه می تونهه راه بره مشکلی ندارن اما کاراشو نمیتونه انجام بده باورت میش ...

خداهمه مادرا راحفظ کنه.منم دلم همش پیشه مادرمه.میدونی مادرم درطول سال چندین مرتبه بستری میشه دلم میخابرم بیمارستان پیشش ولی چون شوهرم ترک کرده اگرتنهاش بزارم وبرم مصرف میکنه.بخاطرشوهراحمقم نبایدبرم پیشش.صنعتی میکشیدخطرناک بود.مادرم نمیدونه همش چشم براه منه.بعضی ازخانوادم مشکل مرانمیدونن وهمش دعوام میکنن که مگه مادره تونیست.چرانمیای حتی توی خونه چندروزپیشش بمونی.چی بگم خدامیدونه من وظیفه خودم میدونم ولی اگربرم زندگیم میپاشه

2728
خداهمه مادرا راحفظ کنه.منم دلم همش پیشه مادرمه.میدونی مادرم درطول سال چندین مرتبه بستری میشه دلم میخ ...

عزیزم خودت مشکل داری نمی تونی ان‌شاءالله هم مادرت خوب شه هم اقات ، بتونی به هر دوشون برسی از خدا میخوام دلت رو شاد کنه عزیزم منم داداشم معتاد بوده می‌دونم چقدر سخته ان‌شاءالله خدا یه جوری زندگیت رو عوض کنه که خودت حیرون بمونی