2752
2734
عنوان

لطفا برای مادرم دعا کنین خونریزی مغزی ،آی سی یو

| مشاهده متن کامل بحث + 285 بازدید | 35 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

فقط بمیررم براتون ، دعا میکنیم ان شاءالله به هوش میان ، توکلتون به خدا باشه

همه امیدم ب خداست ....میگن بگذر ک راحت بره...من نمیتونم من مامانمو میخوام  

2731
هفتا حمد خوندم  ان شالله خوب میشع بعد میاریش پیش خودت

اخ اگه بیاد خونم...من حتی با نداشته هام   یه قسمت دیوار تا  اتاق  نرده سفارش داده بودم  چون نمیتونه راه بره  بگیره تمرین کنه کمکم پاشه

اخ اگه بیاد خونم...من حتی با نداشته هام   یه قسمت دیوار تا  اتاق  نرده سفارش داده بود ...

ان شاالله میاد 

از کسے نپرس خوشبختی کجاس ✌                                          تو بازی کن عمو .......!        نویـســـــــنده    خــــــــــداس❤                              هروقت خیلی بهت سخت گذشت وناامید شدی  و رسیدی ته خط مدام با خودت بگـــــو: به مو میرسه  پاره نمیشه ؛؛؛  خداهست خداهست خداهستـــ                         میخوام بد باشم ،خدا نمیزاره                                    میخام خوب باشم بندش نمیزاره ،                       عجب بساطی داریما ،                                         بــخــدا نگـــو ⛔◀ مشکل بزرگی دارم▶     ب مشکلت بگو 😒    خـداے بـــــــزرگے دارم 💗💞💖                                                                                

خدایا من پیش تو بی آبرو ام  گنهکارم   ولی  یه نگاه کن هیچکدوم اینا منو نمیشناسن مامانمم نمیشناسن نمیدونن چقدر در حقش ظلم شد تو مریضیش چقدر آزارش دادن.     براش دعا کردن.  تو ب دعای این بنده های  مهربونت یا ارحم الراحمین ب مادرم  ب من و خواهرم رحم کن  بقول مامانم حول حالنا الا احسن الحال...

2706