2733
2739

سلام .ازتون خواهش میکنم با قرائت یک حمد برای شفای مامانم دعاکنین...مامان من کمرش  ۷سال پیش شکست و ب مرور زمان  ناتوان شد ..نمیتونست راه بره از تخت افتاد سرش ضربه خورد گوشش پاره شد خونریزی مغزی کرد مهره کمرش هم شکست  یازده روزه در ای سی یو هست ضریب هوشی پایین..من تازه بعد ۷ سال خونمو ساختم  تازه فرنگیشو گذاشته بودم میخواستم بیارمش پیش خودم منتظر بود..همیشه میگفتم میارمت مامان  دیگه داره تموم میشه  منتظر بودد ... یک روز قبل اومدن افتاد ...اخخخخ ک دلم میخوا.د بمیرم  .خونه منو میخوره  درو دیوار و همه چیزش.....

برای شفا و هر حاجتی

۷۰ حمد

یا الله یا رب

یا من اسمه...

بسم الله الرحمن الرحیم بحق بسم الله ال...

بسم الله الرحمن الرحیم

گنج العرش

معراج مشلول نادعلی

یاسین

آیت الکرسی صلوات

یا شافی دعای فرج وسلامتی امام زمان

۱۰۰ حمد هدیه ب حضرت ام البنین

۹۹ صلوات حضرت زینب هدیه کن یکی ام بعد حاجت روایی

ذکر یا الله یا سمیع یا سمیع الدعا یا رئوف یا‌رحیم یا ارحم الراحمین‌

بسم‌الله الرحمن الرحیم

ذکر یا رزاق و آیت الکرسی وسوره واقعه ودعای گنج العرش مشلول نادعلی معراج بخون

و آیت الکرسی بخون بین یشفع عنده حاجتت بگو

بسم الله الرحمن الرحیم بحق بسم الله الرحمن الرحیم

و نماز بخون مخصوصا صبح بعدش حاجت بخوا

قرآن بخون زیارت عاشورا قبلش ۱۰۰ الله اکبر ۱۰۰ یا یا الله یا سمیع  حاجتت وبعد ۱۰۰ یا سمیع الدعا وبعد زیارت عاشورا ودعای علقمه هم خوبه فک کنم

باخداباش.خدا امنه، آرامش بخشه  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

سلام عزیرم حیلی ناراحت شدم انشاالله خدا شفاش بده 

متاهل متعهد🥰p❤️  من خوشبخت ترین ادم دنیا                       ماشاالله لا حول ولاقوه الا بلاه والعلی و العظیم                             یا الله       اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم           لطفا اقایون نیان تاپیک من
2740

من براش حمد شفا خوندم انشاالله به حق محمد(ص) شفا بگیره

هرکاری کنی موفق نمیشی با من دعوا کنی. تا جایی بحث میکنم که بدونم میتونم کمکی کنم. ببینم خودتو به خواب زدی همون لحظه ولت میکنم و تلاش نمیکنم بیدارشی.😊

انشاله بحق حضرت زینب بزودی مادرت خوب بشه.ناراحت نباش خدابزرگ ومهربونه.منم مادرم مریضه نمیتونه راه بره کسی نیست نگهش داره همه دعوامیکنن بچه هاش باهم خاهرم که طلاق گرفته میخانگهش داره ولی خودش هم سالمه سالم نیست.الان مادرم بستری بیمارستانه

انشاله بحق حضرت زینب بزودی مادرت خوب بشه.ناراحت نباش خدابزرگ ومهربونه.منم مادرم مریضه نمیتونه راه بر ...

دنیا خیلی بی رحمه منم مادرم مسنه می تونهه راه بره مشکلی ندارن اما کاراشو نمیتونه انجام بده باورت میشه دختر بزرگش بعد از یک سال و نیم اومده دیدنش؟؟؟

هفتا حمد خوندم  ان شالله خوب میشع بعد میاریش پیش خودت 

از کسے نپرس خوشبختی کجاس ✌                                          تو بازی کن عمو .......!        نویـســـــــنده    خــــــــــداس❤                              هروقت خیلی بهت سخت گذشت وناامید شدی  و رسیدی ته خط مدام با خودت بگـــــو: به مو میرسه  پاره نمیشه ؛؛؛  خداهست خداهست خداهستـــ                         میخوام بد باشم ،خدا نمیزاره                                    میخام خوب باشم بندش نمیزاره ،                       عجب بساطی داریما ،                                         بــخــدا نگـــو ⛔◀ مشکل بزرگی دارم▶     ب مشکلت بگو 😒    خـداے بـــــــزرگے دارم 💗💞💖                                                                                
2706