2737
2739
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
آره میزنه شروع ازمون

گلم ازت سوال دارم من دخترمو قلم چی ثبت نام کردم این جمعه آزمون داره.اما این صفحه ای که میگی کسی به ما چیزی نگفته که باید چطور فعال بشه و اینکه آزمون رو حضوری باید بره یا آنلاین هم میشه

گلم ازت سوال دارم من دخترمو قلم چی ثبت نام کردم این جمعه آزمون داره.اما این صفحه ای که میگی کسی به م ...

حضوری می‌تونه بره اگر رفتین موییه شهرتون ثبت نام کردید

صفحه شخصی همینی هست که عکس گرفتبد دیگه الان داخلش هستید

نه

من بورسیه شدم با هام تماس گرفتن گفتن بورسیه قبول شده فقط باید بهت پیام بدن بعد میتونی وارد بشی اگر هم ندادن خودت کد ملی بزن وارد شو دقیقا متوجه نشدم چی گفت آخه صداش قطع و وصل می‌شد 

الان میخوام مطمئن بشم که همه چی اوکی شده 

یکم استرس گرفتم 

روز آزمون همینجا میزنه شروع ازمون درسته؟ 

2740
حضوری می‌تونه بره اگر رفتین موییه شهرتون ثبت نام کردید صفحه شخصی همینی هست که عکس گرفتبد دیگه الان ...

من حضوری ثبت نام کردم اونا چیزی از صفحه شخصی نگفتن که چطور باز میشه،شما میدونی باید چیکار کنم؟

من حضوری صحبت نام کردم اونا چیزی از صفحه شخصی نگفتن که چطور باز میشه،شما میدونی باید چیکار کنم؟

چرا حضوری نمیری حضوری خیلی بهتره

اخه صفحه شخصی همین عکسی هست که خودت اسکرین گرفتی نمیدونم چیو توضیح بدم

جمعه ساعت هشت بری همین جایی که اسکرین گرفتی یک کادر ابی میاره شروع ازمون اونو میزنی 

الان مشکلت کجاشه؟

چرا حضوری نمیری حضوری خیلی بهتره اخه صفحه شخصی همین عکسی هست که خودت اسکرین گرفتی نمیدونم چیو توضیح ...

این اسکرین رو استارتر گذاشته من نگذاشتم.هیچی میخواستم ببینم میشه حالا بعضی از آزمون هاشو آنلاین داد و چطوری

این اسکرین رو استارتر گذاشته من نگذاشتم.هیچی میخواستم ببینم میشه حالا بعضی از آزمون هاشو آنلاین داد ...

اخ قاطی کردمممممم

میری توی سایت قلمچی بالا راستو میزنی توی گزینه ها صفحه شخصی میزنی بعد کد ملی و رمز عبور میزنی وارد میشی 

بقیشم بالا گتم

2706