2733
2739

سلام من یکم‌این ماه پریود شدم و یازدهم رابطه ی پر خطر داشتم شک داشتم که اقدام کنم یا چون ماه قبل شانزدهم تخمک ازاد کرده بودم خواستم با درصد کمتری اقدام به بارداری کنم همون روز اقدام ظهرش تست تخمک گذاشتم که منفی ولی فرداش یعنی دوازدهم ظهر تستم هاله داد و سیزدهم ظهر ۲خط واضح پرنگ شد .هاردهم ظهر دوباره خط تست تخمک کمرنگ‌شد .و فهمیدم که تخمکم ازاد شده چون هنوز به بارداری شک داشتم همون ظهر یعنی ۷۷ساعت بعد از اقدام ۲تا  اچ دی خوردم برای اینکه احتمال بارداریم کمی کمتر بشه بازم میگم من دودل بودم برای بارداری ومیخواستم چیز بینابینی باشه به همین خاطر دوتا  اچ‌دی بعدی روکه بایدبعد از ۱۲ساعت میخوردم رو حذف کردم حالا لطفا خواهشا بدون اینکه بتوپید بهم بگید چقدر احتمال داره باردار بشم چون شرایطم زیاد خوب نیست برای همین شک به بارداری ۱۰۰درصد داشتم

خوب پنجاه پنجاه احتمال بارداریت تا موعدت نشه چیزی مشخص نیست که هنوز دوهفته دیگست

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یاارحم الراحمین🤲🏻❤️من امیددارم به مهربونی خداتوکل به خودت یاالله🌿یَـــا حَـــافِـــظَ مَـــنِ اسْــتَــحــفَــظَــه حافظ همسرم وپسرم وعزیزانم باش❤️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

سلام

اسپرم 3تا 5 روز زنده میمونه. شما 3روز بعد قرص اورژانسی خوردی، اگر تو این فاصله تخمک آزاد نشده باشه که هیچ، قرص کار خودش و میکنه ولی ممکنه تخمک زودتر آزاد شده باشه و لقاح اتفاق افتاده باشه. حالا اثر قرص بعدش رو نمیدونم. 

خوب پنجاه پنجاه احتمال بارداریت تا موعدت نشه چیزی مشخص نیست که هنوز دوهفته دیگست

اخه اقدامم دقیقا روزهای تخمک گذاری بوده همسرمم مشکل باروری نداره خودمم نداشتم برای همین خیلی استرس دارم زیر شکمم سفت شده نمیدونم به خاطر قرصه یا لانه گزینی

2740
سلام اسپرم 3تا 5 روز زنده میمونه. شما 3روز بعد قرص اورژانسی خوردی، اگر تو این فاصله تخمک آزاد نشده ...

ا گ ر باردار بشم که هیچی ولی اگر نشم به نظرتون تاثیر قرص بوده اخه ۲تا بیشتر نخوردم دلم میخواست اصلا نخورم ولی نمیخواستم قطعی باردار بشم نمیتونستم مصمم تصمیم بگیرم شوهرم هم گفت۱۲هم اقدام کنیم چونماه قبل ۱۶هم تخمکم ازاد شده بود اومم نخواست دقیقا روز تخمک گذاری باشه که از شانس این ماه تخمک گذاریم جلو افتاد

۱۰۰درصد نمیشه گفت باردار نشی عزیزم سر موعد بی بی بزن ایشالله همونی بشه ک میخوای

به نظرتون ۲تا قرص که خوردم چقدر میتونه تاثیر داشته باشه اونم۷۷ساعت بعد اقدام دوز بعدیشم نخوردم

۱۰روز بعد از اقدام یا ۱۰روز بعد از رابطه،جواب میدن؟

گاهی ممکنه جواب بده ولی بطور کلی 14 روز بعد تخمک گذاری و لقاح نشون میده ولی آزمایش خون 10 روز بعدش هم احتمالا نشون بده. کلا آزمایش زودتر و دقیقتر جواب میده تا بی بی چک. امیدوارم اونطوری باشه که میخوای باشه. 

2706