2733
2734
عنوان

احتمال بارداری..لطفا اگر کسی اطلاعات داره کمکم کنه

| مشاهده متن کامل بحث + 422 بازدید | 57 پست
اگه پریود بعدی هم یکم ماهه و نمیتونی صبر کنی ۲۱ بتا بده

ممنونم گلم برام دعا کن خدا گناهمو ببخشه هنوز عذاب وجدان دارم که دوتا قرصوخوردم از طرفی هم نمیتونستم دست روی دست بزارم چون احتمال بارداریم خیلی رفته بود بالا از طرفز هم قرصو دیر خوردم اصلا گیج شدم دیگه شوهرم نمیدونه قرص خوردم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
ا گ ر باردار بشم که هیچی ولی اگر نشم به نظرتون تاثیر قرص بوده اخه ۲تا بیشتر نخوردم دلم میخواست اصلا ...

خب وقتی تصمیم قطعی نگرفتی، باید پیشگیری کنی دیگه. 

کلا قرص هورمونی پریود و بهم میریزه، بله ممکنه تاخیر توی پریود اتفاق بیفته بخاطر قرص یا برعکس زودتر پریود بشی. تا 14 روز صبر کن بی بی چک استفاده کن.کار دیگه ای که نمیتونی بکنی. 

گلم تو تاپیکای قبلیم هست از سر بیچارگی ومستاسلی 

باشه عزیزم ، نزدیکی کسی نمیگه نداشته باش، وقتی شک داری به تصمیمت، نزدیکی محافظت شده داشته باش. شما از چند روز قبل تخمک گذاری هم رابطه داشته باشی احتمال بارداری هست چون اسپرم زنده میمونه. ولی کلا الان دیگه چه فرقی میکنه؟ تا آخر ماه موعد پریودت صبر میکنی ببینی هستی یا نه. 

الان میخوای باردار باشی یا نه؟ 

خب وقتی تصمیم قطعی نگرفتی، باید پیشگیری کنی دیگه.  کلا قرص هورمونی پریود و بهم میریزه، بله ممک ...

گلم میشه جوابمو بدی لطفا من بعد از ازاد شدن تخمک‌قرص خوردم اونم فقط ۲تا اچ‌دی ۲تای بعدی رو که باید بعد از ۱۲ساعت میخوردم دیگه نخوردم میتونه این کار مانع بارداریم بشه؟

باشه عزیزم ، نزدیکی کسی نمیگه نداشته باش، وقتی شک داری به تصمیمت، نزدیکی محافظت شده داشته باش. شما ا ...

دلم میخواد ولی میترسم شوهرم هم دودله به خاطر شرایطم نیگه ۱بار اقدام اگر خدا خواست بهمون بده ولی دیگه اقدام نکنیم و به خدا اصرار نکنیم ولی نمیدونه من توی این ۱بار اقدام قرص خوردم خیلی ناراحتم اخه اونم قطعی نمیخواست برا همون ۱۱ام اقدام کرد خواست چیز بینابینی باشه من ماه قبل ۱۶ام تخمک‌ازاد کرده بودم فکرشونمیکردم اینمات انقدر سریع ازاد کنم برای همین قرص خوردم که احتمال بارداریم کمتر بشه

الان فرض کن من بگم شما بارداری، چیکار میخوای بکنی؟ 

حالا فرض کن بگم نیستی، الان چیکار میکنی؟ 

بنظرم اگر این ماه نبودی فعلا اقدام نکن. والد بودن شوخی نیست. باید قبلش فکر کنی، مطالعه کتی، آماده تربیت یه فرد جدید باشی. تغذیه خوبی داشته باشی. 

امیدوارم لحن من و خوب برداشت کنی. باید به بلوغ فکری برسین که بتونین تصمیم جدی بلند مدت بگیرین. نه که بگین ببینیم میشه یا نه. امتحان کنیم ببینیم با یبار خدا میده یا نه. 

الان قرن 21 هستیم. علم وجود داره. پزشکی وجود داره

شما برای بارداری هرچی روزهای نزدیک تخمک گذاری چه قبل چه بعد رابطه داشته باشی، شانس بارداری میره بالا. حالا با کیت تخمک گذاری، سونو فولیکول یا حتی آمگولهای ا ا سازی تخمک مثلا، شانس پیدا کردن زمان دقیق تخمک گذاری بالاتره. مگه دارین تاس میریزین که بگین یبار ببینیم میشه یا نه. 

اینجا همه نوشتن جواب و. صبررررررر کن تا موعد پریود تست بدی. 

راه دیگه ای برای فهمیدنش نیست. 

۱۰روز بعد از اقدام یا ۱۰روز بعد از رابطه،جواب میدن؟

نه عزیز باید از موعد پری بگذره ولی دیگه تا مطمعن نبودی اقدام نکن 

لایکم نکنیییییییییید لایکم نکنیییییییید  🚫کاربری قشنگم سر یه داستان منطقی ترکید 😓متاهل و متعهدم درحال یادگیری زبان انگلیسی اگ توصیه و یاکتابی بهم معرفی کنی که بیشتر پیشرفت کنم دوست خوب من میشی😗عاشق ورزش و یوگام و چیره دست در میکاپ و شنیون برای سلامتی پرنس کوچولوم اگه دوست داشتی یه صلوات بفرست بهم بگو تا برات حمد بخونم 💟اسم کاربریم از اسم آنتوان لاوازیه گرفته شده یه دانشمند فرانسوی 💓تاریخ ۱۴۰۳/۱/۱۱پسر قشنگم دنیا اومد و بهشت رو به زندگی من اورد 😗
نه عزیز باید از موعد پری بگذره ولی دیگه تا مطمعن نبودی اقدام نکن 

ببخشید فقط یه سوال بنظر شما اون دوتا قرص اچ دی که بعد از ۷۲ساعت خوردم میتونه جلوی بارداری زو بگیره

ببخشید فقط یه سوال بنظر شما اون دوتا قرص اچ دی که بعد از ۷۲ساعت خوردم میتونه جلوی بارداری زو بگیره

اگ زودتر میخوردی بهتر بود فکر کنم بتونه

لایکم نکنیییییییییید لایکم نکنیییییییید  🚫کاربری قشنگم سر یه داستان منطقی ترکید 😓متاهل و متعهدم درحال یادگیری زبان انگلیسی اگ توصیه و یاکتابی بهم معرفی کنی که بیشتر پیشرفت کنم دوست خوب من میشی😗عاشق ورزش و یوگام و چیره دست در میکاپ و شنیون برای سلامتی پرنس کوچولوم اگه دوست داشتی یه صلوات بفرست بهم بگو تا برات حمد بخونم 💟اسم کاربریم از اسم آنتوان لاوازیه گرفته شده یه دانشمند فرانسوی 💓تاریخ ۱۴۰۳/۱/۱۱پسر قشنگم دنیا اومد و بهشت رو به زندگی من اورد 😗
2706