2737
2739
عنوان

سفر کجا برم؟

130 بازدید | 17 پست

2 تا سوال دارم اولا برای فصل پاییز مسافرت به کجارو توصیه میکنید در داخل ایران

و دومی اینکه ایا تابحال از سایتهای فروش بلیط هواپیما مثل اسنپ تریپ و علی بابا بلیط خریدید؟چون من ی سایتی پیدا کردم ب اسم تخفیف هات دیدم توش کلی  تخفیف اسنپ تریپ و علی بابا و... داره؟

من که متوجه نشدم تبلیغ هست و هر چند تا تاپیکتون یکی اش برای این سایته

بله  پروفایل خودمم        اسم کاربری من اسم یه تناقض هست که اسمش رو از فیلسوف فرانسوی آقای ژان بوریدان گرفته.به موقعیتی میگن که فرد بین دو انتخاب عقلانی یا عقلایی گیر میکنه و غالبا انقده بین انتخاب ها تعلل میکنه که هر دو فرصت از دست میره . همه ما توی زندگی بارها توی این موقعیت بوده ایم و تجربه اش کرده ایم. 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

بیا مشهد 

الآن وقت زلزله هاست 

جون میده زلزله از نزدیک ببینی حس کنی قشنگ😂

فقط حیدر (ع) امیر المومنین است ❤️ما برای بوسیدن خاک سر قله ها ،چه خطرها کرده ایم، چه خطرها کرده ایم❤️ما برای آنکه ایران،گوهری تابان شود،خون دلها خورده ایم،خون دلها خورده ایم🇮🇷🇮🇷ایران من تسلیت🖤
2738
بیا مشهد  الآن وقت زلزله هاست  جون میده زلزله از نزدیک ببینی حس کنی قشنگ😂

وای من فکر کن لالا بودم نفهمیدم🤣🤣 

نه توروخدا مشهد نیاین مریضی میارین با خودتون 🥹

گاهی در وجودمان به قبرستانی محتاجیم برای چیزهایی که درونمان میمیرند.
وای من فکر کن لالا بودم نفهمیدم🤣🤣  نه توروخدا مشهد نیاین مریضی میارین با خودتون 🥹

من یه هفته است آنفولانزا گرفتم تازه خوب شدم 😑

فقط حیدر (ع) امیر المومنین است ❤️ما برای بوسیدن خاک سر قله ها ،چه خطرها کرده ایم، چه خطرها کرده ایم❤️ما برای آنکه ایران،گوهری تابان شود،خون دلها خورده ایم،خون دلها خورده ایم🇮🇷🇮🇷ایران من تسلیت🖤
2706