2733
2739
عنوان

از سقط مکرر , پیگیری تا درمان

| مشاهده متن کامل بحث + 879318 بازدید | 47873 پست
راستي اينكه من دفعه اخر ماه پيش سقط كردم كه بتام 303بود دكتر شركت گفت چون خيلي بالا نبوده سه هفته ب ...

عزیزم از دکتر. رقایی وقت بگیر

هيچ وقتي فكرشو نميكردم خيلي اتفاقي ،عكسي رو انتخاب كنم كه بعدها شبيه دخترم باشه.عكس بالا دخترمه و عكس پاييني ،هموني كه انتخابش كردم،من به كارما خيلي معتقدم  

ااپکا هم خیلی کمه

شاید لازم باشه سرم بزنی

هيچ وقتي فكرشو نميكردم خيلي اتفاقي ،عكسي رو انتخاب كنم كه بعدها شبيه دخترم باشه.عكس بالا دخترمه و عكس پاييني ،هموني كه انتخابش كردم،من به كارما خيلي معتقدم  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دكتر رقايي را نميشناسم 

به نظر شما داروهاي دكتر شركت را مصرف كنم و بعد از عيد برم پيش خودش؟؟؟

اخه شنيدم خيلي بهش برميخوره طبق گفته هاش پيش نري

موندم چيكار كنم

انتي تروگلوبين چيه كه انقدر بالاست؟؟؟؟

خدایا تا ابد مدیونتیم به خاطر فرزندی که بهمون بخشیدی.  عاشقانه تو را سپاس   پسرم ،معجزه ی زندگیمی خیلی دوست دارم
دكتر رقايي را نميشناسم  به نظر شما داروهاي دكتر شركت را مصرف كنم و بعد از عيد برم پيش خودش؟؟؟ ...

عزیزم رقایی هم همون اصفهانه

یه ویزیت برو پیشش

واسه این ایمنی

پردنی کمه

2731

اگه نوبت بده ميرم ميشه خواهش كنم شماره اش را بدي

!!!

انتي تروگلوبين چيه؟

داروش همون لووتوكسين؟؟؟يا چيزه ديگه اي؟؟

خدایا تا ابد مدیونتیم به خاطر فرزندی که بهمون بخشیدی.  عاشقانه تو را سپاس   پسرم ،معجزه ی زندگیمی خیلی دوست دارم
اگه نوبت بده ميرم ميشه خواهش كنم شماره اش را بدي !!! انتي تروگلوبين چيه؟ داروش همون لووتوكسين؟؟؟ي ...

داروش همون لوتيروكسينه

من شماره ندارم اما سرچ ميكنم واست

2740
دکترم برام ننوشته، خودم باید بگیرم یعنی؟ شما کسی رو دیدی تجربه فانلینگ داشته باشه؟ فانلینگ خطرناکتره ...

عزيزم من خيلي ديدم نگران نباش

شياف و امپول پرولوتون استفاده كن انشاالله به موقع دنيا مياد كاملا هم استراحت مطلق باش

خدايا شكرت كه كارن و به من دادي
سلام دوستان عزیزم من سابقه یه سقط به دلیل تشکیل نشدن قلب و یه زایمان زودرس دارم. الان باردارم مریض ...

عزيزم ivigاگه خيلي بخواي بزني تا هفته ٢٨ميزني شما هم كه تا هفته ٢١زدي يني ٥دوره حله بنظرم نگران نباش ايشالا سالم و به موقع بغلش ميگيري

سلام من باردارم کم کاری تیرویید از نوع هاشیموتو دارم پیش دکتر غدد رفتم فقط تی اس اچ منو چک می‌کنه دک ...

چرا عزيزم تمام اين موارد باعث سقط ميشه

سلام.من هموزیگوتم و فاکتور c677وA1298cمشکل دارم.کسی مثه من‌هموزیگوت بوده و بچه دار شده باشه؟الان در ...

اره عزيزم خيليا همو هستن

من خودم هرتوزيگوتم و پسرم به لطف خدا سالم دنيا اومد

داروش هم امپول انكسوپارينه نگران نباش

تورو خدا بگيد براي اين اپكا قرص جواب ميده؟؟؟؟

من چيكار كنم😭😭😭

2706