2733
2734
عنوان

از سقط مکرر , پیگیری تا درمان

| مشاهده متن کامل بحث + 881930 بازدید | 47894 پست
الان 16هفتمه دوهفته دیگه باید سنوبدم،بمن گفتن آب دور جنین کمه مثانه نداره تهران،توشهر خودمونم دکتر پ ...

ااا مگه اونم سونو کرد پریناتولوژیست انشاالله شما میری آنومالی میبینی همه چیزش تشکیل شده واوکی خدا انشاالله دلمون شاد کنه ومعجزشو نشونمون بده تنها همینه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خداروشكر عزيزم ديگه وقتي دكتر تجويز كرده توكل كن به خدا ميتوني آزمايشاتتو براي رزاقي ايميل كني از ...

ممنونم عزیزم یعنی به ایمیل جواب میدن. میشه ایمیلشو برام بفرستین؟ خیلی لطف میکنید در حقم.

* اِلٰهی وَ رَبّی من لی غیرک*
2731
نمیدونم والا من موندم اصلا برای من داروی خاصی ننوشتن جز آسپرین بقیه مکمل وویتامین وکلسیم بود 

آره هرسه تا 8هفته،داروهای الانم،انوکساپارین 4000 آ اس آ،پردنیزولون5 و ویتامین د کلسیم پریناتال واهن ویدوفولیکه،قبل بارداری دوماه پردنیزولون5 با آ اس آ خوردم

آره هرسه تا 8هفته،داروهای الانم،انوکساپارین 4000 آ اس آ،پردنیزولون5 و ویتامین د کلسیم پریناتال واهن ...

بازم داروهای شما انگار درست تر به من که هیچی ندادن لااقل خونرسانی درست انجام بشه نمیدونم واقعا

سلام الی جان متاسفم به نظر من شما مشکل ایمنی داری و حتما به سرم موقع انتقال نیاز داری دکتر فروتن بیمارستان بهمن بگی رزاقی گفته سرم میخای واست نسخه میکنه . خانم طاهری مامای رزاقی هم نسخه میکنه بهمن به نظرم با کسی انتقال بده که بهت سرم بده میتونی با فروتن انتقال بدی 

2740

سلام به همه دوستانم مرسي بابت همه تبريك هاتون من به اينترنت دسترسي نداشتم خونه مامانم هستم ببخشيد دير اومدم از همتون ممنونم انشالله خدا روزي همتون كنه من همه رو تو اتاق عمل دعا كردم كه انشالله بسلامت همه مامان بشن 

خدارو شكر بابت تمام زحماتي كه به دوستانم دادم تشكر ميكنم ازهمتون بابت تمام سوال ها و دلداري هاتون ممنون ماعده جون بازم متشكرم بابت تاپيك خوبت اين تاپيك باعث شد من برم دنبال درمان اميدوارم همه كسايي كه واسه اين تاپيك زحمت ميكشن موفق باشن 

عزيزانم ببخشيد كه تك تك ريپلاي نكردم جواب بدم از همتون ممنونم اسم دخترم رو لنا گذاشتم بيمارستان بهمن زايمان كردم شب ساعت ١نشده رسيدم يك ونيم به دكترم گفتن اومد من شوكه شوكه بودم بدون امادگي رفتم بيمارستان فك ميكردم معدمه يه درد يهويي اومد سر دلم يكم عرق نعنا خوردم فايده نداشت يهو ديدم هي ميگيره هي ول ميكنه هر دو ديقه يبار بازم متوجه نشدم كه انقباضه چون سر دلم ميپيچيد فك ميكردم معده است كم كم درد بيشتر شد كل مسير رو فقط جيغ ميزدم دردم وحشتناك بود رسيدم ان اس تي دادم گفتن به دكترم اونم گفت اماده اش كنيد خيلي زود دكترم رسيد منم مستقيم رفتم اتاق عمل خيلي ترسيده بودم هم خودم هم همسرم تو اتاق عمل هم خيلي ترسيده بودم به دكتر گفتم به من ارامبخشي خاب اوري چيزي بديد كه نداد همين كه دكترم اومد دو سع ديقه بعد يهو صداي گريه شنيدم همه گفتن مباركه بعدش اوردن گذاشتن جلوم بوسش كردم لحظه قشنگي بود اميدوارم نصيب همتون بشه 

سلام الی جان متاسفم به نظر من شما مشکل ایمنی داری و حتما به سرم موقع انتقال نیاز داری دکتر فروتن بیم ...

بله

من ميخوام دوباره آزهاي cd lhaرو بدم آز مايش ها تو كدوم صفحه هستن اگر ممكنه بهم بگين

2706