2752
2734
عنوان

از سقط مکرر , پیگیری تا درمان

| مشاهده متن کامل بحث + 885393 بازدید | 47955 پست
فدات عزیزم خیالت راحت نی نی ت سالمه  کاش میشد نی نی منم روند عادی رو طی کنه واقعا خیلی خسته ام ...

نمیدونم راسته یانه اماتواینترنت خوندم ک میشه اب تزریق کنن دور جنین توبیمارستان ولی من نپرسیدم،، اگه فقط مشکل کمیه آب دور جنین بود یه پرس وجو بکنن ببین اینکارو میکنن یانه

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

نمیدونم راسته یانه اماتواینترنت خوندم ک میشه اب تزریق کنن دور جنین توبیمارستان ولی من نپرسیدم،، اگه ...

میشه ولی توهفته های بالا که امکان زنده بودن جنین وجود داشته باشه

کلینیک سقط مکرر،زیر نظر دکتر زهره داوودی مقدم،طبقه سوم

منم کلینیک سقط بود چون روزای زوجمیومدم دکترم مژگان وهابی بود ولی دکتر شما فکر کنم با تجربه تر بود دکتر من خیلی جوون بود 

آره دکتر مهربونیم هس،سعی خودتو بکن همینجوری دس رودس نزار ک چیزیش شه،خداروشکر همه چیش سالمه فقط آب دورش کمه یه دوسه هفته ایم رشدش باسنش فرق داره،حتما پی گیرباش بحرف دکترای تازه بلد گوش نکن چن جایی برو شاید خدا در رحمت ب رو هممون باز کردمارو لایق مادر شدن دونست
آره دکتر مهربونیم هس،سعی خودتو بکن همینجوری دس رودس نزار ک چیزیش شه،خداروشکر همه چیش سالمه فقط آب دو ...

باور نمیکنی از شنبه که فهمیدم چند تا دکتر رفتم همشون پریناتولوژیست منکه فکر میکردم شاید ختم بارداری بدن اما میگن جنین شما زنده اس وهیچ درمانی به من نمیگن بنده خدا شوهرم هر جا رفتیم گفت دارویی چیزی نیست که روالش عادی بشه گفتن مگه اینکه معجزه خدا باشه وگرنه علم پزشکی کار نمیتونه بکنه

باور نمیکنی از شنبه که فهمیدم چند تا دکتر رفتم همشون پریناتولوژیست منکه فکر میکردم شاید ختم بارداری ...

درک میکنم کما بیش دردمون یکیه،مگه خدا برامون معجزه بکنه

درک میکنم کما بیش دردمون یکیه،مگه خدا برامون معجزه بکنه

مال شما که اصلا چیزی نیست مال من خیلی آب دور جنینم کمه از حد نرمال کمتر من دیگه واقعا بریدم بعد ۳تا سقط بازم ناامیدم داره میکنه خدا 

کی شماباید سونو آنومالی ؟حتما زنگ بزن با دکتر گرامی وقت بگیر خیلی دقیق وخوبخ

الان 16هفتمه دوهفته دیگه باید سنوبدم،بمن گفتن آب دور جنین کمه مثانه نداره تهران،توشهر خودمونم دکتر پریناتولوژی گفت کلیها کار نمکنه اینا چیزی نیس؟منم ی تا سقط تو 8هفته داشتم بدلیل ایست قلبی،

سلام خانما. منم بالاخره بعددو سال خدا لطف کردو حامله شدم. قبلا ازمایشاتمو گذاشته بودم. هموزیگوتم و ا ...

خداروشكر عزيزم

ديگه وقتي دكتر تجويز كرده توكل كن به خدا

ميتوني آزمايشاتتو براي رزاقي ايميل كني از ايشونم بپرسي

خدايا شكرت كه كارن و به من دادي
هفته ۱۴که خیلی زوده واسه کلیه  ومثانه جنین مال منو تازه تو۱۶هفته دیده شد کامل واضح ولی اگه ...

عزيزم شما هفته ي چندي؟دارو چي مصرف ميكني؟

عزیزم من  خودم از لحاظ رحم وتخمدان مشکلی ندارم شوهرمم سال اسپرمش خوبه آزمایش دی اف ای رو هم انج ...

عزيزم چرا براي شما انكسوپارين تجويز نكردن؟!!!

2706