2737
2734
عنوان

از سقط مکرر , پیگیری تا درمان

| مشاهده متن کامل بحث + 879363 بازدید | 47876 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خوبی مهنا جون؟ همه چی خوبه؟ الان چند هفته ایی؟

ممنون منصوره جون خوبم رفتم سونو چهار هفته و پنج روز ساك داخل رحم ديده شد دو هفته ديگه برا قلب ميرم ان شاءالله برام دعا كن عزيزم 

ممنون.دوتا.هر دو 6 هفته قلب تشکیل میشد. . و یک ماه بعدش میمردن.مشکل ایمنی و انعقادی.

سلام شما الان باردارید.منم مشکل شما رو دارم تو 9 هفته ب علت ایست قلبی سقط کردم.دارو چی میخورید الان؟

میشه برای سلامتی بچه هام ی صلوات مهمونم کنید.   ***الهم صل علی محمد و آل محمد***
2731
سلام. خوبم. ممنون. فعلا که ندیدم. شما چه طورین؟ چه خبر؟

خداروشکر عزیزم ، منم یکماهه پردنیزولون خوردم دکتر گفت اقدام کن ، شما قبل بارداری پردنی خوردی در طی بارداری هم میخوری؟ چقدر بود دوز داروتون؟ برا من نصفه

خداروشکر عزیزم ، منم یکماهه پردنیزولون خوردم دکتر گفت اقدام کن ، شما قبل بارداری پردنی خوردی در طی ب ...

به سلامتی انشالله راحت باردار بشین. پس بالاخره پردنی رو خوردین. 😊

من قبل اقدام دو ماه داشتم. با روزی چهار تا شروع شد و آخرش روزی یکی رسید. الانم دارم روزی دو تا میخورم عزیزم

سلام دوستان من هفته پیش روز شنبه زایمان کردم به علت بند ناف دور گردن جنین.وندا جون با وزن ۲کیلو به دنیا اومد و خدا را شکر به دستگاه هم احتیاج پیدا نکرد.برای همتون دعا کردم...

2738
سلام دوستان من هفته پیش روز شنبه زایمان کردم به علت بند ناف دور گردن جنین.وندا جون با وزن ۲کیلو به د ...

سلام،قدمش مبارک باشه خوش بحالت از تموم استرس هاخلاص شدی،ایشالا زیر سایه پدر مادرش بزرگ شه

سلام دوستان من هفته پیش روز شنبه زایمان کردم به علت بند ناف دور گردن جنین.وندا جون با وزن ۲کیلو به د ...

تبریک میگم عزیز دلم.قدمش مبارک پر خیر و برکت

خدااااااایا شکرت به خاطر معجزه ات ..بعد از 3تا سقط خودت حافظ معجزت باش..خداااااااا تورو قسمت میدم به دل شکسته زینب امید هیچ بنده ای رو نا امید نکن..هیچ مادری و با طعم تلخ سقط امتحان نکن..

خیلی مبارکه عزیزم خداروشکر استرس بارداریت تموم شد

خداوندا مراقبه پسرم باش

مبارك باشه عزيزم ان شاءالله زير سايه پدر و مادرش بزرگ شه💐💐💐💐🌹🌹🌹🌹😍😍😍

2706