2733
2739
عنوان

از سقط مکرر , پیگیری تا درمان

| مشاهده متن کامل بحث + 879539 بازدید | 47879 پست
نه عزیزم بدون سرم 

یا خدا مگه میشهععهه اخهههه چرا اینهمهههه..باورم نمیشه بیمازستان شاه هم باشه دیگه اینهمه ولس تزریق چه خبره اخهههه..خدا ازشون نگذرهه میدونن مردم مجبورن هرکار دلشون بخواد می کنن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

سلام بچه ها من سرم بار اول رو تزريق كردم ٤ تا ٥ گرمي اينجا تو شهرستان گفتم دكترم برام نوشت ولي مثل اينكه دوزش رو از روي وزن تجويز ميكنن من پردنيزولون كه خوردم ٥ كيلو أضافه كردم شدم ٧٨ كيلو كسي ميدونه چند ويال بايد ميزدم؟ لطفا اگه كسي ميدونه بگه دفعه بعد درست بزنم ممنون

2738

سلام دوستان. من امروز رفتم سونو گفتن سقط فراموش شده توی هفته 6 دار و قلب نداره. ازم لخته بزرگ اومدگ دفنش کردم تو خاک. توش کیسه اب بود و یه رنگای خاصی داشت. حالا میخام بدونم بازم ازم میاد؟ آخه الان خونم خیلی کم شده. این بده نه؟ از قرصو کورتاژ میترسم. به نظرتون چیکار کنم؟

الهی عاملنا بفضلک ولا تعاملنا بعدلک یا ارحم الراحمین
سلام دوستان من ديروز يعني ٢٢ آذر ساعت ٢شب زايمان كردم ساعت ١٢شب با دردي مثل معده درد و دل پيچه رفتم ...

مبارکتون باشه عزیزم انشالله زیر سایه پدر مادر بزرگ بشه با دل خوش بزرگش کنید 😍😍😍😍😍

خانم های عزیز کمک

من آزمایش ایمنی وانعقادی دادم وانعقادی بودم هم هرتیزیگوتی هم هموزیگوت

حالا رفتم پیش دکتر ع ا ر ف ی

برام این آزمایش ر نوشته

ذ

البته پرولاکتین ر خودم گفتم بنویسه.

امامگرنه اینکه این دوفاکتوری که نوشته برام تاآزمایش بدم همون پرو ترومبین و بتا فیبروژن نیستن؟؟؟

مگه این دوتا فاکتور برای بررسی انعقادی نیستن؟

من که مشکل انعقادی م رو شده بود .چراباز برام بررسی انعقادی ر نوشته؟؟؟!!!

حالا من توسومین ماهی هستم که دارم ب۶ و ب۱۲ و آسپیرین میخورن.آیا باید قبل این آزمایشها آسپرین رقطع کنم؟ 

واینکه چندمدت آسپرین ر قطع کنم؟ 

بر پرولاکتین باید روز سوم پری برم؟ یاهرروزی میشه رفت؟؟؟

انتقال ازگروه نارنجی🍊بهگروه سبز ،تاپیک بامدادخمار،وزن اولیه۶۷.۵ 🍊،وزن هدف:۵۷ 🍊،تاریخ شروع۲۳/۸/۴۰۰  🍊 🍊  درتاریخ۴۰۰/۱۱/۳ وارد گروه سبز شدم باوزن۶۲کیلو.