2733
2734
عنوان

از سقط مکرر , پیگیری تا درمان

| مشاهده متن کامل بحث + 879182 بازدید | 47873 پست
تا اخر عمر بايد شب يلدا يه ايل آدم بخ بهانه يلدا مهموني ميدادم 

افرین نیلو جان معلومه عاقلی 

جدای از اون شب یلدا بیمارستانها زیاد سزارین دارن شلوغه واصلا خوب نیست تو شلوغی زایمان کنی

دوست من بچش ۶۶۹۶ زایمان کرد خیلی شلوغ بود بچش عفونت داشت نفهمیده بودن مرخصش کردن نزدیک بود بچه از دست بره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلان گلم .شما هم دی قرار بود اقدام کنی درسته؟بارداری شیمیای داشتی؟ همسرت ازمایش دی اف ای داده؟

سلام,اره عزیزم ولی 17م پریودم تموم شد رفتم اقدام,رزاقی بهم چیزی نگفت برا دی اف ای ,ان شالله ک نتیجه بگیرم و نیازی ب این چیزا نباشه,شما کی میری اقدام؟

سلام,اره عزیزم ولی 17م پریودم تموم شد رفتم اقدام,رزاقی بهم چیزی نگفت برا دی اف ای ,ان شالله ک نتیجه ...

منم ب امید خدا13 دی ک پریود بشم بعدش میرم ولی تو گروه تل گرام سقط مکرر بیمارای رزاقی ک هستم همه تاکید دارن ک بارداریهای شیمیای ازمایش  dfiبدن .منم رزاقی چیزی نگفت ولی 28 اذر باعارفی وقت دارم واسه اطمینان میگم بنویسه .به امید خدا ک اینبار  نتیجه میگیری گلم  ..توکل بخدا..

خدااااااایا شکرت به خاطر معجزه ات ..بعد از 3تا سقط خودت حافظ معجزت باش..خداااااااا تورو قسمت میدم به دل شکسته زینب امید هیچ بنده ای رو نا امید نکن..هیچ مادری و با طعم تلخ سقط امتحان نکن..
2731
بچه ها دنا سل فری دادم امروز گفت ۱۹روز دیگه جواب میده یه خانومه گفت برای من ۵روز اومد کیا دنا سل ف ...

من البته اردیبهشت دنا سل فری دادم جوابش ۱۱ روزه اومدچرا سل فری دادی ریسکت بالا بود؟

عادله جان تو گفتی بعد زایمان انوکسارو قطع کردن چون خونریزیت شدید بود کی دوباره شروع کردی به تزریق ؟

دکتر من گفت تا دو ماه بعد زایمان باید بزتی خطر سکته هست

حالا باز از دکترت بپرس

خونریزی من اصلا زیاد نشد

من البته اردیبهشت دنا سل فری دادم جوابش ۱۱ روزه اومدچرا سل فری دادی ریسکت بالا بود؟

نه کلا سل فری نوشته بود😕 اصلا غربال ندادم

فقط ان تی دادم

(الھم صل علی محمدوال محمد)صلوات برای نی نی
2738

سلام دوستان من ديروز يعني ٢٢ آذر ساعت ٢شب زايمان كردم ساعت ١٢شب با دردي مثل معده درد و دل پيچه رفتم بيمارستان بهمن و فهميدم كه انقباض دارم بسرعت ختم بارداري و سزارين شدم خيلي هول هولكي شد تازه گوشيم به دستم رسيد ٣٧هفته تمام دخترم اومد بغلمون الانم دو شبه نخابيدم كمرم هم جاي آميول بي حسي درد ميكنه منتظرم بيان مرخصم كنن 

دخترم با وزن ٣٤٠٠ اومد پيشمون ساعت ٢شب الهي شكر انشالله روزي همه منتظرا و تمام دوستاي خوبم تو اين تاپيك خاستم از خودم خبر بدم سر فرصت دوباره ميام

قدم نورسیده مبارک نیلوفر جون زنده باشه ایشالا،خداروشکر هردو سالمین،حالا یه مادر شدی توروخدا برا نی نی منم دعا کن سالم باشه میگن دعای مادر پیش خدا زود اجابت میشه

سلام دوستان من ديروز يعني ٢٢ آذر ساعت ٢شب زايمان كردم ساعت ١٢شب با دردي مثل معده درد و دل پيچه رفتم ...

مبارک باشه نیلوفر جون 😍😍 ایشالا که خودت و نی نی خوبه خوب هستید

برای همه ما دعا کن 😘

(الھم صل علی محمدوال محمد)صلوات برای نی نی
2706