2733
2734
عنوان

از سقط مکرر , پیگیری تا درمان

| مشاهده متن کامل بحث + 880738 بازدید | 47886 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سفید برفی چخبرا؟ وقت زایمانت کیه؟

این چند روزه همش حالت تهوع داشتم  هیچ کدوم از مکمل ها رو نمیخورم  دیروز یکم چیزهای شیرین خوردم یکم بهتر شدم فکر کنم فشارم خیلی پایین بود.

هفته پیش که دکتر بودم گفت تا ۱۰ دی میتونیم صبر کنیم ولی اگه مشکل خاصی داشتی برو بیمارستان...

2742
سلام دوستان من هفته پیش روز شنبه زایمان کردم به علت بند ناف دور گردن جنین.وندا جون با وزن ۲کیلو به د ...

مبارک باشه عزیزم. قدمش پربرکت باشه. اما خدارحم کرده زود متوجه شدین. بند ناف دور گردن جنین باشه خطرناکه. اخه چطور این اتفاق افتاده؟! بازم خدارو صدهزاران بار شکر. 

🌷خدایا شکرت که دوباره حس مادر شدن رو به من عطا کردی❤🌷

دوستان ما که سقط مکرر داشتیم، لزومی داره که حتما اکوی قلب جنین رو انجام بدیم. دکترم امروز برام نوشته اما همسرم راضی نمیشه. چون میگه لزومی نداره انجام بدی اگرم مشکل داشته باشه الان کاری نمیکنن. من تو سونای آنومالی به دکتر گفتم قلبش با دقت چک کرد و گفت مشکلی نداره خداروشکر. اما اگر برای باردارها دکتر رزاقی تجویز میکرده، منم میرم. 

2740
دوستان برای سقط فراموش شده و توقف رشد جنین توی 6هفته چه آزمایشایی رو باید بدم؟ هزینش میدونین چند توم ...

عزیزم آزمایشها تو صفحه ۳۰۵ هست. هزینش قبلا ارزون بود اما انگار الان بالا رفته. آزمایشهای مربوط به جهشهای اعتقادی رو اگه بیمارستان بقیه الله انجام بدی ارزانتره.

عزیزم آزمایشها تو صفحه ۳۰۵ هست. هزینش قبلا ارزون بود اما انگار الان بالا رفته. آزمایشهای مربوط به جه ...

** اعتقادی نه! منظورم انعقادی بود!😜

دوستان ما که سقط مکرر داشتیم، لزومی داره که حتما اکوی قلب جنین رو انجام بدیم. دکترم امروز برام نوشته ...

کم‌کاری تیروئید داری؟تا جایی که من متوجه شدم‌برا کسایی که کم‌کاری تیروئید دارن مینویسن برای من که دکترم ننوشته

یا رب شکر که دخترم و پسرم رو به سلامت گذاشتی بغلم خدایا خودت حافظ دخترم و پسرم باش و هیچ زنی رو در حسرت مادر شدن نذار الهی آمین رب لا تذرنی فردا و انت خیر الوارثین 
2706