2733
2734
عنوان

از سقط مکرر , پیگیری تا درمان

| مشاهده متن کامل بحث + 879473 بازدید | 47878 پست
دکتر زرنانی کلینیک نیکان ...روزهای پنج شنبه صبح از هفته قبل وقت بگیری بهت میدن اگه خواستی تلفنش رو ه ...

ممنون اگه شماره بزاری لطفا 

و اینکه چند تا سرم داد ؟ 

میتونم آزمایشت رو ببینم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیرم به خاطر جهش‌های انعقادی آیا نیاز هست دکتر خون ویزیت بشم یا نه ؟  خیلی نگرانم

دکتر خون؟!🤔🤔

اگه دکتر عارفی بری ک همه چی و خودش بهتر از همه بررسی میکنه

ولی اگه دکتر دیگه ای میری،یه ایمونولوژیست خوبم برو

2728
نه گلم نمیشه بایدحتمابابتای مثبت ونسخه پزشک برید نگران نباش دوباره میارن

خدا کنه واقعا استرس سرم دارم الان متوجه شدم مامانم هم کرونا گرفته خیلی درگیرم اصلا نمیدونم چجوری برم تو اقدام😢😢

سلام.دوستان جان من امروز رفتم سونو گرافی همه چی خوب بود قلبم تشکیل شده بود خداروشکر امیدوارم این لحظ ...

سلام خداراشکرررررر🤩🤩🤩انشالله ک منم وقتی میرم سونو قلبش را ببینم🙏🙏🙏 انشالله همه بارداری خوبی داشته باشن 

🙂گروه بنفش😊وزن فعلی۷۸😊۷۶.۵۵۰😍هدف اول۷۵🔒هدف دوم۷۰🔒هدف آخر۶۵🔒🙃🙃🙃من میتونم به هدفام برسم و یک مادر خوشتیپ باشم🥰از ۹۴رسیدم به ۸۰ پس کمترم میشممممم
2740
عزیزم تبریک میگم خدا رو شکر دعا کن من هم چهارشنبه قلب رو ببینم الان چند هفته ای?

انشالله شما هم با خبرای خوب میای دادن خبرای خوب اینجا باعث امیدواری بقیه هم میشه.

من الان هفته هشتم میشم دیروز سونو گف هفت هفته و چهار روز

ممنون اگه شماره بزاری لطفا  و اینکه چند تا سرم داد ؟  میتونم آزمایشت رو ببینم

71062650 کلینیک نیکان بخش ivf .زنگ بزن و بگو برای دکتر زرنانی نوبت میخوای ...ازمایشاتم دم دست نیست من مشکل انعقادی و جهش هتروزیگوت دارم ایمنی مشکل نداشتم اما پردنیزولون و سرم یه دوره تجویز کرد 

خدا جونم ...برای تو غیر ممکنی وجود نداره.                  خدایا حسرت شنیدن کلمه "مامان"رو تو دل هیچ زنی نزار ....الهی امین
انشالله شما هم با خبرای خوب میای دادن خبرای خوب اینجا باعث امیدواری بقیه هم میشه. من الان هفته هشتم ...

عزیزم پریودت با سن جنین چندروز تفاوت داشت؟

🙂گروه بنفش😊وزن فعلی۷۸😊۷۶.۵۵۰😍هدف اول۷۵🔒هدف دوم۷۰🔒هدف آخر۶۵🔒🙃🙃🙃من میتونم به هدفام برسم و یک مادر خوشتیپ باشم🥰از ۹۴رسیدم به ۸۰ پس کمترم میشممممم
چند وقته پیشش میرین؟دلیلی که پیش ایشون رفتین چی بود؟

اسفند ماه سقط جنين داشتم بعد از عيد با رزاقي و عارفي نتونستم وقت بگيرم كلافه شدم ضمن اينكه رفت و امد و نبودن رزاقي بهم استرس مي داد ديگه ناچارا رفتم پيش دكتر طرازي بهم يه سري قرص داده و گفت هروقت باردار شدم برم پيشش كه الان چند ماهه تو اقدام هستم و هنوز باردار نشدم ٣٦ سالمه وبچه ندارم البته بيشتر مراجعين تو مطب براي اي وي اف اومدن ولي من براي سقط رفتم حالا ديگه نمي دونم چي بشه فعلا كه تو مرحله حاملگي موندم