2737
2739
عنوان

از سقط مکرر , پیگیری تا درمان

| مشاهده متن کامل بحث + 879468 بازدید | 47878 پست
اسفند ماه سقط جنين داشتم بعد از عيد با رزاقي و عارفي نتونستم وقت بگيرم كلافه شدم ضمن اينكه رفت و امد ...

از صمیم قلب دعا میکنم زودتر باردار شین و بیاین خوشحالمون کنید...حتما ماهای اقدام فعالیت داشته باشین...مثلا پیاده روی...خیلی تاثیر داره تو لانه گزینی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خدامادرتوشفابده بدون نگرانی برواقدام فکرسرم هم نباش قسمت باشه بزنی خودش جورمیشه

مرسی مهربونم توروخدا دعا کن براش خدا فقط خودش خلاصمون کنه از این کرونا لعنتی کل وجودمون شده استرس الانم که مامانم اینجوری شده خیلی حالم بده دعا کن عزیزدلم مررسی

2728
سلام.عزیزم از من بالاست ولی هرپزشکی یه نظری میده بعضی ها داروهای ضد التهاب میدن چون جز بیماری های خو ...

برای من عددش ۸۰هست لووتیروکسین ۲ساله میخورم الان یکی از بچه ها بهم گفت دکتر رزاقی بهش کپسول سلنیوم داده منم گرفتم بخورم ببینم چی میشه 

اولین سقطتتون بود؟سر قبلی چقدر طول کشید باردار شین؟

ممنون انشالا  همگي حاجت روا بشيم ازمايشاتي كه برام نوشت رو با ازمايشات بچه هاي رزاقي مقايسه كردم خيلي كمتر بود بعضي مواردو برام نوشته بود در نهايت گفت مشكل ايمني و انعقادي داري البته براي تيروييد هم تحت نظر متخصص هستم فقط از اينكه وقت مي ذاره و با دقت به حرفم گوش مي كنه خوشم اومد دفعه پيش ٦ ماه طول كشيد 

2740
اسفند ماه سقط جنين داشتم بعد از عيد با رزاقي و عارفي نتونستم وقت بگيرم كلافه شدم ضمن اينكه رفت و امد ...

عزیزم الان چن ماهه اقدام کردی ک باردار نشدی؟ قبلی 6ماه طول کشید باردارشدی؟ 

نگران نباش گلم اگه هنوز 6ماه نگذشته از اقدامت. 

عزیزم الان چن ماهه اقدام کردی ک باردار نشدی؟ قبلی 6ماه طول کشید باردارشدی؟  نگران نباش گلم اگه ...

الانم ٤ماه گذشته منتها دفعه پيش با يه دوره قرص باردار شدم اما اين دفعه چند دوره خوردم باردار نشدم

حیف رزاقی وقت نمیده😭من برم التماسش کنم همه آزمایشات و کامل بنویسه

دكتر طرازي اخلاقش جوريه كه قبول نمي كنه ليست ازمايش بهش نشون بدي خيلي خودش و قبول داره دوستان لطف كردن ليست كامل ازمايشات و گذاشتن ببر پيش يه دكتر زنان بگو برات بنويسه شما چند تا سقط داشتي ؟ بچه نداري؟

دكتر طرازي اخلاقش جوريه كه قبول نمي كنه ليست ازمايش بهش نشون بدي خيلي خودش و قبول داره دوستان لطف كر ...

اخه دکتر زنان هم میگه چون ی سقط بیشتر نداری نیاز به بررسی نیست...

ی بچه دارم...بچه دوم تو ۱۵ هفته گی ایست قلبی کرد...خیلی بی دلیل

برای من عددش ۸۰هست لووتیروکسین ۲ساله میخورم الان یکی از بچه ها بهم گفت دکتر رزاقی بهش کپسول سلنیوم د ...

خب از شما خیلی بالا نیس هرطور نظرتون هس ولی منکه میگم سرخود هیچی مصرف نکن

الانم ٤ماه گذشته منتها دفعه پيش با يه دوره قرص باردار شدم اما اين دفعه چند دوره خوردم باردار نشدم

عزیزم ببین منم دوبار سقط کردم هربار 8ماه طول کشید تا باردار شدم الانم 5ماهه اقدامم هنوز خبری نیست. 😥

دلم خوشه سر 8ماه نی نی بیاد. 

توام نگران نباش انشالله زود نی نی میاد تو دلت