2733
2739
عنوان

از سقط مکرر , پیگیری تا درمان

| مشاهده متن کامل بحث + 879473 بازدید | 47878 پست

منم سه بار سقط داشتم نمیتونم بگم چقدر حال روحیم بد بود رفتم کلینیک درمان ناباروری پیام اونجا گفتن مشکل لانه گزینی داری و prp انجام میشه براتون خیلی دقیق بررسی کردن این هفته قراره برم انجام بدم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خواهر منم رفت کلینیک پیام برای ناباروری ش اگه اینجا نتیجه نگفتی پیام هم متخصص های عالی داره این طفلکی رو کلی داروی هورمونی بهش داده بودن رفتن اینجا اصن فهمید چون شوهرش عفونت داره باردار نمیشه این چند دوره داروخورد خواهر شوهرم الانم 5 ماهشه خواهرم 

بسلامتی عزیزم میشه بگید چنتا سقط داشتید و تو چه هفته هایی مشکلتون چی بود؟

ممنون عزیزم..۲تا سقط ۶ هفته دفعه اول قلب تشکیل شد اما به خونریزی افتادم سقط شد.دفعه دوم قلب تشکیل نشد رشدش تو ۶ هفته متوقف شده.آزمایشات ایمنی انعقادی و عکس رنگی و آز همسرم خوب بود فقط کم کاری تیروئید آنتی تی پی او و آنتی تیروگلوبین بالاست که لوتیروکسین میخورم

2731
سلام دوستان عزیز کسی اینجا هست که Anti tpoبالا داشته باشه وباردارشده باشه؟؟ چه دارویی خوردید برای ...

سلام.عزیزم از من بالاست ولی هرپزشکی یه نظری میده بعضی ها داروهای ضد التهاب میدن چون جز بیماری های خودایمنی هست و بعضی ها لوتیروکسین تجویز میکنن.فک میکنم بستگی به عدد آنتی داره درمانش

سلام.دوستان جان من امروز رفتم سونو گرافی همه چی خوب بود قلبم تشکیل شده بود خداروشکر امیدوارم این لحظ ...

عزیزم تبریک میگم خدا رو شکر دعا کن من هم چهارشنبه قلب رو ببینم الان چند هفته ای?

2738
مشکل انعقادی داری عزیزم هم آسپرین نیاز داری و هم آنوکسا ۶۰۰۰ چون سه تا جهش داری دو تا هترو و یکی همو ...

عزیزم لازمه متخصص خون رو ببینم ؟ 

یا نیازی نیست و نگران نباشم به خاطر انعقادی 

عزیزم لازمه متخصص خون رو ببینم ؟  یا نیازی نیست و نگران نباشم به خاطر انعقادی

این آزمایش ها رو با دکتر عارفی دادید? اگر با دکتر عارفی دادید نیاز نیست متخصص خون خودش داروی مناسب رو تجویز می کنه 

عزیزم دکتر ایمنی کی بود و کجا رفتین ؟ 

دکتر زرنانی کلینیک نیکان ...روزهای پنج شنبه صبح از هفته قبل وقت بگیری بهت میدن اگه خواستی تلفنش رو هم براتون بزارم

خدا جونم ...برای تو غیر ممکنی وجود نداره.                  خدایا حسرت شنیدن کلمه "مامان"رو تو دل هیچ زنی نزار ....الهی امین