2733
2734
عنوان

از سقط مکرر , پیگیری تا درمان

| مشاهده متن کامل بحث + 881541 بازدید | 47892 پست

سلام خانوما

خداروشکر خیلیاتون بعد از سقط بادرمان باردار شدین

من ی سقط داشتم ب دلیل توقف رشد ب اسرار خودم دکتر ازمایشات ایمنی و انعقادی نوشت برام

ازمایشanaمشکل داشت

خواستم بدونم کیا بودن ک Ana شون بالا بودا و بعد بارداری موفقی داشتن از چه دارویی استفاده کردین تو دوران بارداری

استقلال جونمه ...ابی رنگه خونمه...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مریض های دکتر رزاقی میشع بپرسید ازشون  anaمثبت باشه تو بارداری باید چ دارویی خورد با سابقه سقط

سرم اي وي اي جي

هيچ وقتي فكرشو نميكردم خيلي اتفاقي ،عكسي رو انتخاب كنم كه بعدها شبيه دخترم باشه.عكس بالا دخترمه و عكس پاييني ،هموني كه انتخابش كردم،من به كارما خيلي معتقدم  
خودم نظرم طبیعیه.اما حالا هست تاببینم شازده پسر میچرخه ب موقع یا ن

بيخيال دخترم

٣٨هفته چند روز درش بيار

چه دلي داري ريسك طبيعي قبول ميكنيا

هيچ وقتي فكرشو نميكردم خيلي اتفاقي ،عكسي رو انتخاب كنم كه بعدها شبيه دخترم باشه.عكس بالا دخترمه و عكس پاييني ،هموني كه انتخابش كردم،من به كارما خيلي معتقدم  
2731

خانوما من يه مشكل پيدا كردم لطفا اكر كسي ميدونه راهنمايي كنه . ماه قبل كپسول اووبوست و قرص لتروزول مصرف كردم اين ماه از يه هفته جلوتر از تاريخ پريودم دل درد و لكه بيني قهوه اي دارم كسي دليلشو ميدونه؟؟

سلام به همه دوستان خوبم ،من سال 96 باردار شدم و تازه اول 6 هفته بودم که دچار خونریزی شدم و جنینم سقط ...

سلام عزیزم خیلی ناراحت شدم

خواهرمم این اتاف براش افتاد و درکت میکنم چقدر سخته ادم امیدش نا امید بشه.

خواهرمم تو 35 هفته یهو کیسه ابش پاره شد و بردیمش دکتر گفتن صدا قلب بچه شنیده نمیشه و خلاصه سزارین کردن و بچه دو سه روزی بود مرده بود و خواهرم چون بارداری اولش بود متوجه نشد و انقباضات رحمی که شکمش یهو یه قسمت سفت میشد فکر میکرد حرکت بچه است.

خودت میدونی چه بلایی بر سرمون اومد اون لحظه. خواهرم موند و یه درد سزارین و سیسمونی تو خونه و بدون بچه.

دوباره به اسرار دکترش که حتما باید زودتر اقدام کنی تا رحمت پاکه و تنور داغه و از این چرت و پرتا باردار شد و دوباره تو 10 هفته لکه بینی پیدا کرد و رفت سونو گفت بچه رشد نکرده و کورتاژ کرد. تو یه سال دو تا غم

الان رفت پیش رزاقی و یه سری ازمایشاش جوابش اومد منتظر جواب ازمایش ژنتیکش بیاد تا به رزاقی نشون بده.

ولی چیزی که خودمون متوجه شدیم ظاهرا مشکل ایمنی داره

ولی داریم میسوزیم که چرا اخه با این مشکل بارداری اولش تا 35 هفته مونده بود. حکمتش واقعا چی میتونه باشه

چرا همون اوایل بارداری که هماتوم داشت و لگه بینی و هزار جور درد سقط نشد

2738
سلام عزیزم خوبی؟نی نینیت چطوره؟الان چند هفته ای؟تاریخ زایمان بهت دادن؟

سلام لاو لاو جان.خوبی عزیزم.خانمی به سلامتی الان هفته چند هستی؟؟ هنوزم پیش پاکی میری؟؟داروهات الان چی هستن؟؟

سلام عزیزم خیلی ناراحت شدم خواهرمم این اتاف براش افتاد و درکت میکنم چقدر سخته ادم امیدش نا امید بشه ...

میدونم عزیزم و درک میکنم که چقدر سخته اون قدر سخت که شاید تو تصور آدم نباشه خدا خودش به ما دلشکسته ها نگاه کنه

وای چقدر سختی کشیدی. من تا هفته ۱۹ رفتم مردم از غصه، ولی شرایط تو خیلی سخت تره. ایشالله همه چی اکی م ...

عزیز دلم خدا به دلت آرامش بده آره همه آزمایش هارو انجام دادم اما شاید دوباره دکتر رزاقی برام آزمایش بنویسه

2706