2733
2734
عنوان

از سقط مکرر , پیگیری تا درمان

| مشاهده متن کامل بحث + 882789 بازدید | 47903 پست
کار خوبی میکنی عزیزم که ازمایشهات رو میخوای بری انجام بدی. والا از طب سنتی خبر ندارم. ولی جای شما بو ...

باشه عزیزم قبول کردم

.....آرزو کن گوشهای خدا پراست از آرزو،،،ودستانش پراز معجزه.....🙏🙏خدایا نی نی هامو واسم نگهدار 🤲🤲🙏🙏

کسی از عکس رنگی سر در میاره بچه ها 

اخر منو به باد داد رویای باز اومدنت  ۸ سال گزشت اینقدر واسه نبودنت  نوشتم ۳ تا دفتر  شد باز نیومدی  عزیز دلم، دیگه ناییم  ندارم  غصه نداشتنتو بخورم   میخام بیخیال باشم  دیگه میخام زندگی کنم  خدایا  سپردم به خودت  همه چیو 😔
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

برات میگیرم میفرستم

لطیفه جون از عکس دنگی سر در میاری

اخر منو به باد داد رویای باز اومدنت  ۸ سال گزشت اینقدر واسه نبودنت  نوشتم ۳ تا دفتر  شد باز نیومدی  عزیز دلم، دیگه ناییم  ندارم  غصه نداشتنتو بخورم   میخام بیخیال باشم  دیگه میخام زندگی کنم  خدایا  سپردم به خودت  همه چیو 😔
2731
نه خیلی. چطور. توی توضیحت چی نوشته؟

انگلیسی نوشته  ابن سینا گرفتم  نمیدونم چرا  فارسی ننوشتن خنگا

شماچندهفته زایمان کردید؟وزن نی نیتون چندبود؟

من ٣٨تمام سزارين اورژانسي شدم

اما وقتم ٣٨هفته و سه روز بود

وزنم دخترمم

سه كيلو و هفتاد گرم

هيچ وقتي فكرشو نميكردم خيلي اتفاقي ،عكسي رو انتخاب كنم كه بعدها شبيه دخترم باشه.عكس بالا دخترمه و عكس پاييني ،هموني كه انتخابش كردم،من به كارما خيلي معتقدم  
کلاس میذارن😂 عکسشو بفرست

والا🤣🤣تو تایپیک  عکس رنگیم هست  

من ٣٨تمام سزارين اورژانسي شدم اما وقتم ٣٨هفته و سه روز بود وزنم دخترمم سه كيلو و هفتاد گرم

نینیتون چندهفته چرخید.من نگران الان پاهاش پایینه.۳۲هفته ام.راستی سرم تاچندهفته زدید شما؟

میشه برای سلامتی بچه هام ی صلوات مهمونم کنید.   ***الهم صل علی محمد و آل محمد***
نینیتون چندهفته چرخید.من نگران الان پاهاش پایینه.۳۲هفته ام.راستی سرم تاچندهفته زدید شما؟

من كه سزارين بودم از اولم

سرم هفت دوره

هيچ وقتي فكرشو نميكردم خيلي اتفاقي ،عكسي رو انتخاب كنم كه بعدها شبيه دخترم باشه.عكس بالا دخترمه و عكس پاييني ،هموني كه انتخابش كردم،من به كارما خيلي معتقدم  
من كه سزارين بودم از اولم سرم هفت دوره

خودم نظرم طبیعیه.اما حالا هست تاببینم شازده پسر میچرخه ب موقع یا ن

میشه برای سلامتی بچه هام ی صلوات مهمونم کنید.   ***الهم صل علی محمد و آل محمد***
2706