2733
2734
عنوان

عمل انحراف بینی

65 بازدید | 2 پست

سلام عزیزان

پسرم دیروز عمل انحراف بینی انجام داده و خیلی درد داره.

طبیعیه؟

شماتجربه ای دارید؟

سلام عزیزان .یک حسینیه در مشهد گروهی رو تشکیل دادن برای ازدواج افراد مجرد.و معرفی موارد ازدواج به همدیگه. اگه هر فرد مجردی رو میشناسید که قصد ازدواج داره،چه آقا و چه خانم.و در هر سن و سالی،میتونید به آیدی زیر در ایتا و سروش پیام بدید ،تا فرم های ثبت نام رو در اختیارشون قرار بدهند.😊@andishehayniko

منم بینیم انحراف داره چقدر عمل کردن؟ بخاطر انحراف اعتماد بنفسم داغونه

امضام خونده بشه🤌وقتی از یک فروشگاه بزرگ خرید می‌کنید، کمک می‌کنید یک نفر هفتمین ویلای خود را بسازد و دهمین ماشینش را بخرد؛ اما وقتی از بقالی محل یا یک مغازه ساده خرید کنید آن فرد می‌تواند برای فرزندش آن وسیله‌ای که نیاز دارد را بخرد ... حداقل چند قلم از خرید هاتون را مخصوص بقالی و مغازه های کوچک بذارید و همه مایحتاج خود را از فروشگاه های بزرگ نخرید و به اندازه خود کمی جلوی این سیستم سرمایه دار پرور تبعیض آمیز را بگیرید.                   و من یتوکل علی الله فهو حسبه  

برادر من به خاطر آسیب ورزشی بینیش منحرف شد همین اخیرا هم بود. پیش دکتر زرگری رفتیم برای عمل انحراف بینیش چون خیلی تعریف شنیده بودیم که دکتر ماهرین تو این عمل. از نتیجه که راضیه بینیش خیلی اوکیه الان. 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷