2733
2734
عنوان

بچه ها بچه ها بچه ها

238 بازدید | 14 پست

سلام خواهرم هفت سالشه  سرماخورده سرفه شدید داره چه دارویی واسش خوبه؟

با آدمای خوب، بد تا نکنین اینا دل جبران کردن ندارن، بعدا خودِ خدا باهاتون حساب میکنه ها🪴⛈
علائمش چیه؟ پلارژین خوبه واسه سرماخوردگی بچه ها اگه آبریزش داره، اسپری بینی و سیتریزین

تب داره و سرفه

مرسی عزیزم

با آدمای خوب، بد تا نکنین اینا دل جبران کردن ندارن، بعدا خودِ خدا باهاتون حساب میکنه ها🪴⛈

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
سلام چهارتخم از عطاری بگیر بریز یکم تو ابجوش چند دقیقه بمونه بعد ابشو اروم بخوره فرنی شل و داغ اروم ...

خیلی ممنون❤

انتی بیوتیک که میخاد حتما 

شربت هایی که میگم براش خیلی خوبن 

بنفشه باریج دقت کن بنفشه باریج چون خوده باریج هم هست 

شربت برم کلد بزرگه بگیرید بهش بدید 

قرص مونته لوکاست شبی یکی بخوره

انتی بیوتیک کواموکسی۶۰۰شربتش راباید بهش بدید هر۱۲ساعت۵cc اگه تپله نسبت به سنش از داروخونه بپرسید 

ان دوتا شربت ضدسرفه هم هست قیمتشونم۶۰تومنه اگه بخرید الان عالیه

برای تب یکی اب قند خیلی خوبه ویکی گل ختمی

عالبه مثل اب رو اتیش یکم بریز تو ابجوش بزار دم بکشه ینی بدون شعله بعد صاف کن هم خوشگله‌ هم خیلی خوبه واسه تب با قند شیرین کن بده بخوره

ایشالا که خوب شه

داروهایی که کاربران پزشک برات نسخه پیچیدن ندیا به بچه!!!!

گیاهی هارو دم کن بده ولی بقیه که نسخه دادن بهت بهتره منصرف شی.

بچه رو ببر دکتر .پزشک طبق معاینه از بچه براش دارو مینویسه

من نمیدونم کاربرای اینجا کِی همشون دکتر شدن؟؟؟

2740

عزیزم دختر من زیرنظر دکترریه هست

به من گفت هرموقع سرماخورد و سرفه داشت بهش یه قرص مونته لوکاست ۵ که جویدنی هست بهش بده و هربه ۸ساعت شربت کتوتیفن ۵سی سی.

البته دختر من اسپری هم داره 

این مریضی که الان دارن میگیرن و ما هم گرفتیم ۲هفته سرفه داشتیم 

داروهایی که کاربران پزشک برات نسخه پیچیدن ندیا به بچه!!!! گیاهی هارو دم کن بده ولی بقیه که نسخه داد ...

اتفاقا گیاهی ها هم ممکنه با داروهایی که دکتر میده تداخل داشته باشه.ببره دکتر فقط

انتی بیوتیک که میخاد حتما  شربت هایی که میگم براش خیلی خوبن  بنفشه باریج دقت کن بنفشه با ...

ممنون عزیزم لطف کردی

برای تب یکی اب قند خیلی خوبه ویکی گل ختمی عالبه مثل اب رو اتیش یکم بریز تو ابجوش بزار دم بکشه ینی ب ...

خیلی ممنونم❤

عزیزم دختر من زیرنظر دکترریه هست به من گفت هرموقع سرماخورد و سرفه داشت بهش یه قرص مونته لوکاست ۵ که ...

ممنون گلم😘

اتفاقا گیاهی ها هم ممکنه با داروهایی که دکتر میده تداخل داشته باشه.ببره دکتر فقط

گیاهیاشون در حد ۴تخمه و نبات بود

2706