2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

خواهر ندارم داداشام هم کوچیک بودم اصلا جرات نداشتن نزدیکم بشن هم ته تغاری بودم هم زرزرو بودم زود گریه میکردم 

الماسی که برش هاش بیشتره ،توی نور بیشتر میدرخشه پس از برش های روحت ناراحت نباش .

با اجازه استارتر

خواهرا میشه برام دعا کنید که چیزی که دنبالشیم تا جمعه پیدا بشه و مشکلمون بزودی حل بشه🥺کل زندگیمونه🥺یه صلوات مهمونم کنید

اجرتون با خدا🤲❤️🙏

دوستان کاردرمنزل که گفته بودم مال چندسال پیش هست و دیگه تموم شده لطفا انقدر سوال نکنید ممنون🙃
2738

این چ سوالی بود اخه🦦👩🏿‍🦽

•دنیایِِ آرزوهام تو چشمایِ هیزٍ تو نیست :/                          •اگع الماس نباشع برا من نیست:/                                             •و در آخر هیچکس ب زیبایی حرفهایش نبود!:/                                     ○آدم تنها باشع ب "خ♡دا" نزدیک ترع○

با زبونت کتکش بزن ،منم زورم ب خوارم نمیرسید تخریب شخصیتیش میکردم 😂😂 از اندام و اخلاقش بد میگفتم روحیشو ب صفر میرسوندم ،اون حرصی میشد بیشتر کتکم میزد😂😂

حس خوبیه خداتکیه گاهت باشه  
2706