2737
2739
از خواهر یا برادر؟😂

برادر

انقد باهم دعوا کردیم ک نگو هم دیگه رو جر دادیم حتی یه بار انگشتم تو دعوا شکست

حالا که چند ساله ازدواج کردم نهایتش یه روز در میون میاد بهم سر میزنه از سر کار برگشتنی حتی داخل خونه نمیادا از جلو در میاد منو ببینه بره الان جونمون واسه هم در میره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

با زبونت کتکش بزن ،منم زورم ب خوارم نمیرسید تخریب شخصیتیش میکردم 😂😂 از اندام و اخلاقش بد میگفتم رو ...

نه این رحم نداره، تو تاپیک هام هست، دوبار نشست روم کتکم زد، 

😂😂😂 خوشبحالت، زور که نمیگفتی

نه بابا توسری خور بودم ولی حمایت پدربزرگ مادربزرگم داشتم هیچ کس جرات نداشت بهم بگه بلا چشمت ابرو هست 😝

الماسی که برش هاش بیشتره ،توی نور بیشتر میدرخشه پس از برش های روحت ناراحت نباش .
2742
نه این رحم نداره، تو تاپیک هام هست، دوبار نشست روم کتکم زد، 

بهترین دفاع حمله اس ..تا اومد بزنه نترس عین جومونگ حمله کن ،دستت بنداز هرجای ک گیر کرد😂 اینطوری کمتر کتک میخوری

حس خوبیه خداتکیه گاهت باشه  
برای خیلی‌ ها پیش اومده، خوشبحالت که برات پیش نیومده

ن باو منظورم این بود مگ میشع کتک کاری نشه

اینجا ایران است 

نمیدونم ربطی داشت یا ن😂😐

•دنیایِِ آرزوهام تو چشمایِ هیزٍ تو نیست :/                          •اگع الماس نباشع برا من نیست:/                                             •و در آخر هیچکس ب زیبایی حرفهایش نبود!:/                                     ○آدم تنها باشع ب "خ♡دا" نزدیک ترع○
2740
بهترین دفاع حمله اس ..تا اومد بزنه نترس عین جومونگ حمله کن ،دستت بنداز هرجای ک گیر کرد😂 اینطوری کمت ...

انجام دادم بی فایدس هم قدی ازم بلند تر هم چاق تر، 

نمی‌دونم خواهرت چقدر درشت تر خودت بود، 

2706