2737
2739
عنوان

بچه ها چی بخورم جنین راحت تر سقط بشه

199957 بازدید | 74 پست
من تو هفته ۱۶ بچم قلبش از کار افتاد الان دکتر گفته چندروز باید صبر کنی بعد دارو بدم من خیلی نگرانم چی بخورم راحت تر سقط بشه😢
دختر زیبای مامان گندم من امیدوارم لیاقت تورا داشته باشم عزیزم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

زعفران و پونه فراوان بخور البته جوشونده پونه
دختریعنی گوش دردودلای مادر❤ پسریعنی پشت وپناه مادر❤ ❤❤❤❤❤❤❤ زندگیم فدای خنده هااتون ❤خدایا❤ممنونم که منو لایق هردوتاش دونستی عاشقتمممم خدااااااا
2731
2738
عزیزم خدا صبر بده ایشالا بارداری بعدیت نینیتو سالم بغلت میگیری،ناراحت شدم برات
دختریعنی گوش دردودلای مادر❤ پسریعنی پشت وپناه مادر❤ ❤❤❤❤❤❤❤ زندگیم فدای خنده هااتون ❤خدایا❤ممنونم که منو لایق هردوتاش دونستی عاشقتمممم خدااااااا
ممنون بچه ها دکتر گفته ۲۵ برم بیمارستان امپول بزنم ودارو اگه نیومد کورتاژ کنند خیلی وحشتناکه اخه من هیچ علایمی از سقط ندارم خیلی میترسم
دختر زیبای مامان گندم من امیدوارم لیاقت تورا داشته باشم عزیزم
یعنی 16 هفته با دارو خودش میاد؟؟؟؟؟
عزیزم اجازه بده اول خونریزیت شروع بشه بعد با این دلرو ها روندش و سریع تر کن...گیاه عروس پشت پرده عم از عطاری اگه گیر اوردی بخر خیلی خوبه...گل گاو زبون هم خوبه...
تربیت نااهل را چون گردکان بر گنبد است...
2706