2737
2734
عنوان

بچه ها چی بخورم جنین راحت تر سقط بشه

| مشاهده متن کامل بحث + 199975 بازدید | 74 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
اولی تو ۹ هفته سقط شد،رشدش پنج هفته بود.دومی هم تو۶ هفته دکتر گفت عدم تشکیل قلب و توقف رشد.صبر کردم اما نشد دیگه.۱۳ هفته سقط شد. بدن من خیلی مقاومه به سختی دفع میکرد.زایمانامم همینطوره.دهانه رحمم خیلی دیر باز میشه،به زور آمپول.الانم منتظر زایمانم ولی نمیدونم چرا نمیاد.
دوخت سرویس اشپزخونه های دلبرونه @rey.han.handmade ارسال پستی به سراسر کشور
سقط منم دقیقا مثل تو عزیزم.من 20بهمن توی هفته 16 ی دفه لخته دیدم ب اندازه انگشت سبابه.سریع رفتم دکار معاینه کرد جنینم نبض نداشت.رفتم سونو رشد جنینم در هفته 13 و 5 روز متوقف شده.غربالگری اولم همه چیزش خوب بود.نفهمیدم چی شد ی دفه بی دلیل جنینم مرد.خیلی سختی کشیدم.خودم دفعش کردم در واقع زایمان کردم.عزیزم شربت غلیظ زعفرون بخور با گل گاوزبون.پیاده روی هم ب دفع خیلی کمک میکنه.جینیم 2چ روز تو دلم مرده بودش من هیچ علامتی نداشتم نه دردی نه خونریزی!!!!
من سقط با قرص داشتم واقعا راحت انجام شد  با این که خیلی میترسیدم ولی همه چیز خیلی راجت انجام ش ...

عزیزم ببخشید چن هفته بودی؟؟ سقط مث پریودی بود برات یا خیلی درد داشت؟؟؟؟؟

😊زیادی خوب نباش داستان میشه😊
2740
اولی تو ۹ هفته سقط شد،رشدش پنج هفته بود.دومی هم تو۶ هفته دکتر گفت عدم تشکیل قلب و توقف رشد.صبر کردم ...

سلام عزیزم،

منم مثل شما بارداری اولم تو ۹هفته سقط،شد چون قلب تشکیل نشد،دوباره تو حاملگی بعدیم قلب تشکیل نشد و خودم ۹هفتمه ولی جنین ۶هفته،شما بارداری سومتون هیچ مشکلی نداشتین دیگه؟و بعد سقط دوم آزمایش و بررسی هم کردین؟؟؟

سلام عزیزم، منم مثل شما بارداری اولم تو ۹هفته سقط،شد چون قلب تشکیل نشد،دوباره تو حاملگی بعدیم قلب ت ...

سلام.نه دیگه.خداروشکر مشکلی نداشتم.چهارساعت بعد پستی که اینجا گذاشتم کیسه آبم پاره شد و رفتم برای زایمان

ولی دوباره که حامله شدم دکتر گفت نیاز به کار خاصی نیست.اگر هم سقط شد،اینقدر باردار شو تا بمونه 😐.ولی بهتون‌پیشنهاد میدم حتما دکتر برین و بخواین آزمایشای کامل بگیره ازتون.

دوخت سرویس اشپزخونه های دلبرونه @rey.han.handmade ارسال پستی به سراسر کشور

سلام مامانا .منم تو بیست یک هفتگی جنینم از دست رفت ،حالم خرابه ،برای سقط طبیعی ،کنجد و تخم کتان اسیاب شده رو تو ابجوش بریزید و با نبات بخورید ،کاچی ،نعنا و پونه دم کنید بخورید ،انشتاله زود سقط میشه و دفع میشه ،و خدا جاشو براتون پر میکنه

سقط منم دقیقا مثل تو عزیزم.من 20بهمن توی هفته 16 ی دفه لخته دیدم ب اندازه انگشت سبابه.سریع رفتم دکار ...

عزیزم منم مثل شما تو ۱۶ هفته برام پیش اومد ، علتشو چی گفتن ؟ بعدش باردار شدید؟

چه جوری باهاش کنار اومدید؟

خورد زعفران ولی هیچ دردی ندارم الان ۳ روزه

عزیزم منم دقیق مثل شما بدون هیچ علامتی فهمیدم قلبش نمی زنه

شما علتشو فهمیدید؟ چه ازمایشاتی دادید؟

چه جوری باهاش کنار اومدید ، من خیلی حالم بده.....