2733
2739
عنوان

بچه ها چی بخورم جنین راحت تر سقط بشه

| مشاهده متن کامل بحث + 199975 بازدید | 74 پست

سلام گلم.باداروهای گیاهی فقط وقت تلف میشه عزیزم.منم همه دارو هارو امتحان کردم شبو روزم کارم گریه بود تا توی همین سایت شماره خانوم دکتری رو پیدا کردم ک خیلی راضی بودن با اینکه همسرم خیلی مخالف و بدبین بود دلو ب دریا زدم و ازشون تهیه کردم و برام پست کردن هم درکمترین زمان ب دستم رسوندن و هم قرصشو دکترم تایید کردو بادلسوزی و ب بهترین نحوهمراهیم کردن و خیلی راحت و بدون درد سقطم انجام شد.خیلی راحت بود واقعا.من هرجا برسم تبلیغ ایشون رو میکنم چون واقعا ارامش الانم رو مدیونشون هستم و همیشه دعاگوش هستم.شمارشون رو میذارم اگر کسی مشکل من رو داشت زجری ک من کشیدم رو نکشه۰۹۳۸۵۲۸۳۹۱۷

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام من باردار شدم بنظرم الان ۴ الی ۵ هفته باشم چند روز پیش بی بی چک زدم مثبت شد ولی شرایط اینو ندارم بچمو نگه دارم میخام سقط کنم در دارو خانه پرسیده همسرم گفته قرص جنین ۱۰۰ تومنه ننیخام با قرص سقط کنم بنظرتون چی بخور حتمی سقط بسع کمکم کنبن 

2728

سلام دوستان من هم متاسفانه دوبار سقط داشتم هر دوبار هم از خانوم مقدم قرص تهیه کردم.دفعه اول پارسال بود که ۷هفته بودم سقط کردم٫ بار اول چون خیلی میترسیدم داروشون رو نشون پزشک متخصصم دادم که اصالت داروشون رو تایید کرد و تاریخ داشت.روش مصرف قرصم خودشون بهم توضیح دادن و خداخیرشون بده موقع مصرف تا پایان سقط تلفنی همراهیم کردن طی ۴ساعت به خونریزی افتادم و خیلیم راحت انجام شد.سقط دوممم ک تقریبا یک هفته پیش انجام دادم دیر فهمیده بودم باردارم سن بارداریم یکم بالا رفته بود ولی امروز سونو دادم خداروشکر گفتن کامل دفع شده و رحمم پاک شده بود.شمارشو میزارم برای کساییکه دنبال یه پزشک مطمئن هستن که کمکشون کنه برای سقط.

بگین خانوم صالحی شمارتونا داده چون من چند بار برای خودم و اشناهامون ازشون قرص تهیه کردم منو کامل میشناسن دیگه 😬

( 09368276195 )

2738
منم از ایشون تهیه کردم قرص رو.ممنون بابت معرفیتون عزیزم 👌

واقعا خوب بود؟منم باردارم احتمالا هفته پنج.نمیخوامش

زنگ بزنم پست میکنن؟طول میکشه؟

از کجا ارسال میکنن؟راحت دفع کردی

واقعا خوب بود؟منم باردارم احتمالا هفته پنج.نمیخوامش زنگ بزنم پست میکنن؟طول میکشه؟ از کجا ارسال میک ...

اره من ک دوسه بار ازش گرفته بودم برا خودم و‌ اطرافیانم همشون راحت سقط کردن .اره پست میکنه

متاسفم ، عزیزم علتش چی بود؟ منم یک ماهی هست خیلی داغونم

عزیزم میدونم که خیلی زمان زیادی از پست میگذره اما برای دیگران مینویسم من بعد از دو بار سقط در بیت تا بیست و سه هفته و صدمات روحی و جسمی زیاد بار سوم خدا بهم که کوچولوی ناز عنایت کرد. علت سقط رو یه دکتر خوب متوجه شدند با آزمایشات انعقادی که بهترین هزینه رو بیمارستان امام خمینی داره و علت غلظت خون بارداری بود که اجازه نمی‌داد خونرسانی انجام بشه و بچه به خشکی می‌رسید. من انوکساپارین مصرف کردم در طول بارداری و با استرس زیاد بالاخره کوچولوم به دنیا اومد. شاید شما هم به این مشکل بر بخورید اما چیزی که هست توکل بر خدا رو از دست ندید و غصه زیاد نخورید زمان از دست میره، سعی کنید دوباره روی پا بایستید، دکتر حاذق انتخاب کنید خیای مهمه و حتما جنین برای آزمایش بفرستید تا همه چیز بررسی بشه یا علی

عزیزم منم مثل شما تو ۱۶ هفته برام پیش اومد ، علتشو چی گفتن ؟ بعدش باردار شدید؟ چه جوری باهاش کنار ا ...

عزیزم میدونم که خیلی زمان زیادی از پست میگذره اما برای دیگران مینویسم من بعد از دو بار سقط در بیت تا بیست و سه هفته و صدمات روحی و جسمی زیاد بار سوم خدا بهم که کوچولوی ناز عنایت کرد. علت سقط رو یه دکتر خوب متوجه شدند با آزمایشات انعقادی که بهترین هزینه رو بیمارستان امام خمینی داره و علت غلظت خون بارداری بود که اجازه نمی‌داد خونرسانی انجام بشه و بچه به خشکی می‌رسید. من انوکساپارین مصرف کردم در طول بارداری و با استرس زیاد بالاخره کوچولوم به دنیا اومد. شاید شما هم به این مشکل بر بخورید اما چیزی که هست توکل بر خدا رو از دست ندید و غصه زیاد نخورید زمان از دست میره، سعی کنید دوباره روی پا بایستید، دکتر حاذق انتخاب کنید خیای مهمه و حتما جنین برای آزمایش بفرستید تا همه چیز بررسی بشه یا علی

یه چیزی بگم خواهرانه فکر نکنید جنینی که در هفته های پایین به خودی سقطش میکنید گناه نداره و بدون اشکال از نظر خدا بعد از چهل روز دیگه اون جنین با انسان کامل فرقی نداره نکنید این کارو از خدا بترسید، من جنین 23 هفته که به بی آبی رسیده بود و دکترها ختم بارداری اعلام کردند بخاطر قلبی که ازش میزد دوماه نگه داشتم تا خودش تکلیفشون معلوم کنه و مبادا از دستور خدا سرپیچی بشه درحالی که می‌گفتند بدنت عفونت میکنه. و چی کشیدم این دوماه و چه روزها و شبها که گذروندم. نکنید اون بچه گناه داره، شما روزی ده نیستید

بدونید رحم خیلییییی هوشمند ه و خودش جنین مرده رو پس میزنه اینقدر دنبال کورتاژ و قرص نباشید، خدا خودش این توانایی رو به رحم داده اینقدر به خودتون و بودنتون و مهمترین عضو زنانه تون آسیب نزنید، من تجربه شو دارم که میگم.