2737
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
من میگم یه خارجی حق نداره به ما بگه تو ورزشگاه مجسمه چه کسی رو بذاریم یا نذاریم من نمی‌فهمم مجسمه ق ...

والا مقصر دوتاتون هستین که نشستین سر این چیزااعصاب خودتون خورد می‌کنید ول کنید بابا یا بازی میکنن یانه

متن صریح قانون فیفا درباره نصب شمائل ها، اشکال، تصاویر، پرچم ها و تندیس ها در ورزشگاهها به هنگام مسابقات بین المللی:

"... هم چنین نصب تصاویر رهبران و قهرمانان ملی کشورها مصداق نشانهای سیاسی منع شده فیفا نیست."

2738

چند نکته درمورد بازی سپاهان:

۱- الاتحاد دیروز در همین زمین با حضور تندیس ها تمرین کرده و ایرادی نگرفته است!!

۲- حدودا یک ماه پیش ناظر AFC در همین ورزشگاه حضور پیدا کرده و با وجود تندیس ها ورزشگاه را برای بازی ها تایید کرده اند.

۳- حدودا چهار سال است این تندیس ها در ورزشگاه نقش جهان وجود دارد و سپاهان تمامی میزبانی هارو همین جا انجام داده و هیچ کسی هم ایراد نگرفته است تا این بازی که بنزما و یک بازیکن خوب دیگر الاتحاد مصدوم شدند و احتمال باخت آنها به سپاهان به بالای ۹۰% بود!!

نماینده ایران در AFC: هیچ دلیلی برای سه هیچ شدن بازی به نفع الاتحاد وجود نداره و آل سعود داره با لاب ...

مسئولین چه غلطی میکنن 

به همین راحتی میشه با دلار همه چیز رو به نفع خودشون تغییر بدن

والا مقصر دوتاتون هستین که نشستین سر این چیزااعصاب خودتون خورد می‌کنید ول کنید بابا یا بازی میکنن یا ...

بابا گیر داده همه چیز رو سیاسی کردین و ...

دارم بهش میگم ۴ ساله این مجسمه تو ورزشگاه بوده ، قبل از بازی که نیاوردن 

2706