2737
2739
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سام عزیزم حاجت روا شی مهربون

قربان شما مهربانم🌱

در سایه مولا باشید ان شاءالله ♥🌱

اللهم عجل لولیک الفرج به حق زینب کبری(س)🌾🌙کلنا فداک یا فرمانده جانم مهدی(عج)🌱دوستای خوبم خواستین بهم بگین براتون توحید بخونم و صلوات بفرستم✨♥خدایا!از بد کردن آدمهایت شکایت داشتم به درگاهت اما شکایتم را پس میگیرم...من نفهمیدم!فراموش کرده بودم که بدی را خلق کردی تا هر زمان که دلم گرفت از آدمهایت، نگاهم به تو باشد.گاهی فراموش میکنم که وقتی کسی کنار من نیست،معنایش این نیست که تنهایم.معنایش این است که همه را کنار زدی تا خودم باشم و خودت... با تو تنهایی معنا ندارد!مانده ام تو را نداشتم چه میکردمدوستت دارم، خدای خوب من.(دکترچمران)🕊🤍🌿
2742
بسم الله الرحمن الرحیم  سلام مهربونم🥰 به تاپیک صاحب‌الزمان خوش اومدین 😍🦋 به ...

سلام،ممنونم از دعوتتون عزیزم 

سعی میکنم روزانه بعد از زیارت عاشورا، دعای فرج، دعای سلامتی امام زمان، دعای عهد رو بخونم

ان شاالله زودتر ظهور کنند 

ان شاالله همگی حاجت روا باشیم 

هر روز صبح سلام به امام زمان 

السلام علیک یا اباصالح المهدی ❤️

و در یک چله حاجت روایی هم شرکت کردم روزی ۵ مرتبه های فرج و ۵ مرتبه صلوات  به نیت تعجیل در فرج و حاجت روایی هر یک از اعضا و حاجت خودمان 

ایده# کار مهدوی

من اوایل خیلی امام زمانی بودم 

اما با مطالعه  و اینکه همه چی رو از دریچه علم میبینم خیلی بی اهمیت شدم نسبت به این موضوع 

امیدوارم خدا و بعد از اون امام زمان هدایتم کنه 

کاش اثبات علمی وجود داشت که انقد شک به درونمون راه پیدا نکنه

اللَّهُـمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّـدٍﷺ وَآلِ مُحَمـَّدﷺ

2740

الهی بمیرم برای امام زمانم.من حتی نماز نمیخونم چه برسه کاری بکنم.بچها من خیلی ناراحتم حتی بقران بعضی وقتا گریه میکنم که چرا خدا یک کاری نمیکنه من نماز بخونم و رو قولایی که به خودشو امام زمانم میدم گایبند باشم.چرا نمیتونم ننماز بخونم.بخدا خدا خودش میدونه که چقد دوست دارم نماز بخونم ولی نمیتونم.براچیه دلیلش.تا الانم هر چی خواستم خدا بهم داده.شوهر بچه.پول خونه ماشین شغل.هیچی کم ندارم ولی من بی لیاقت .لیاقت ندارم که ندارم.یکی کمکم کنه.لطفاااا

خیییلیییی دوست دارم. خیلی. میمیرم براتتتت دوست دارم به کللل دنیا بفهمونم که چقد دوست دارم و برام عزیزی. از ته دلم عاشقانه دوست دارم. تا آخر دنیا دوست دارم.تا آخر آخره دنیا. دنیاها بیادو بره دوست دارم. . 

دو رکعت نماز

بعد از نماز صب 

بعد از نماز ظهر

بعد از نماز مغرب

برای سلامتی اقاجانم امام زمان میخونم بعدشم تسبیحات حضرت زهرا و ۱۰۰تا صلوات هدیه ب امام زمان

یک ساله دارم میخونم

امیدوارم قبول باشه ازم🥲

الهی بمیرم برای امام زمانم.من حتی نماز نمیخونم چه برسه کاری بکنم.بچها من خیلی ناراحتم حتی بقران بعضی ...

شیطان نمی‌ذاره بخونی 

از همین امشب شروع کن فقط کافیه گوشی رو بذاری کنار بلند شی بری وضو بگیری و قامت نماز ببندی 

پاشو تنبلی نکن 

اگر نمازاتو خوندی واسه رفع گرفتاری من یه صلوات مهمونم کن مرسی گلم

شیطان نمی‌ذاره بخونی  از همین امشب شروع کن فقط کافیه گوشی رو بذاری کنار بلند شی بری وضو بگیری ...

ادازه موهای سرم نماز قضا دارم.بخدا مثل خوره مغزمو خورده

خیییلیییی دوست دارم. خیلی. میمیرم براتتتت دوست دارم به کللل دنیا بفهمونم که چقد دوست دارم و برام عزیزی. از ته دلم عاشقانه دوست دارم. تا آخر دنیا دوست دارم.تا آخر آخره دنیا. دنیاها بیادو بره دوست دارم. . 
ادازه موهای سرم نماز قضا دارم.بخدا مثل خوره مغزمو خورده

واینم بگم که شوهرم خیلی با ایمانه.حتی یک رکعت هم نماز قضا نداره

2706