2733
2734
ادازه موهای سرم نماز قضا دارم.بخدا مثل خوره مغزمو خورده

عزیزم همین الان پاشو وضو بگیر نماز مغرب و عشا رو بخون 

بعد بیا برامون بنویس نمازاتو شروع کردی 😍منتظرتیم

حتما استغفار کن 

⛅️اللهم‌عجل‌لولیک‌الفرج⛅️  خــــ🫶🏻ــدای مــن !     چقدر زیباست امید به رحمتت ! و چه زیباتر اجابتت .....!جانا ! بهتر شدن روز به روز حال روحی ام را تنها از قدرت و مهر بی کرانت میبینم ...تو را سپاس.خدای مهربانم !...من عشق و آرامش و شادی را در زندگی ام تنها از تو و دستان پر مهر و قدرتت می بینم‌🌱💚
ادازه موهای سرم نماز قضا دارم.بخدا مثل خوره مغزمو خورده

اشکال نداره تو شروع بکن به خواندن از خدا هم کمک بخواه 

دعای معراج هم بخون دلت حریص نماز میشه ان شاالله ولی اول و آخرش خودت باید بخوای

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

عزیزم همین الان پاشو وضو بگیر نماز مغرب و عشا رو بخون  بعد بیا برامون بنویس نمازاتو شروع ...

ببینین میخونم خفض یک هفته باز نمیخونم تا دوهفته یا سه هفته.باز سه روز میخونم باز نمیخونم تاااا بیست روز

خیییلیییی دوست دارم. خیلی. میمیرم براتتتت دوست دارم به کللل دنیا بفهمونم که چقد دوست دارم و برام عزیزی. از ته دلم عاشقانه دوست دارم. تا آخر دنیا دوست دارم.تا آخر آخره دنیا. دنیاها بیادو بره دوست دارم. . 
2731
بجای آهنگ های مبتذل واسه بچه هامون آهنگ های امام زمانی بذاریم تا از بچگی با امام زمان آشنا بشن 🙃 خ ...

معرفی کنید 

السَّلامُ عَلیكَ یا رَبیعَ الأنامَ و نَضْرَةَ الأيّام                                                   من به دستان خدا خیره شدم معجزه کرد.😍😘😘

هر وقت کسی میگه دلم میگیره یا حاجتی دارم تا تپش قلب دارم...یا ناخوداگاه میترسم یا....بهش میگم به امام سلام بده ۳ بار بعد ازش کمک بخواه بگو برات دعا کنه اولا طرف نشکلش درجا حل میشه دوما بین اون و امامش الفتی برقرار میشه...سوما ایمانش تثبیت میشه...چهارما اونم برای ظهور دعا میکنه و جز منتظرین میشه

من معلمم علاوه بر هر روز سلام و۱۰۰ صلوات برا طهور وسلانتی ندر کردم به شاگردام امام زمانمو بشناسانم ومن سعی مو میکنم حتی اگر یکی یارش بشه تو دوران خدمتم برام بسته

خوش بین باش نسبت به همه چی😍....بد به دلت راه نده☺
ممنون خواهر جون که تعریف کردین  خوش به سعادتتون

قربونت عزیزم، سعادتی از جانب من نبوده و طبق معمول گداپروری این بزرگانه ولاغیر. دعا کنین عاقبت بخیر بشیم بحق خودشون

صلوات برای ظهور یادت نره خانومی  سعی میکنم جوری باشم که امام زمانم ازم راضی باشن  
داشتن تیپ و قیافه ایی که لبخند رضایت آقا جانمان رو داشته باشه  ایده_کار_مهدوی#  

همه منو بخاطر حجابم و چادر مسخره میکنن 

حَسبی اَلله وَ‌ نِعمَ الوَکیل ☘️💚خدایا بزرگترین آرزوم سلامتی خودم بچه هام و خانوادمه،شکرت بابت همه نعمت هایی که دادی و ندادی.ممنونم که هستی و بهم توفیق بندگی دادی کمکم کن نمازام رو بهتر بخونم،حسادت نکنم،بیشتر مواظب بچه هام باشم و در کل آدم بهتری باشم 
نه عزیزم  نماز اول وقت این نیست  نماز اول وقت مشکلات رو حل میکنه آرامش میاره  ولی ...

پس نماز اول وقت چیه دیگه

حَسبی اَلله وَ‌ نِعمَ الوَکیل ☘️💚خدایا بزرگترین آرزوم سلامتی خودم بچه هام و خانوادمه،شکرت بابت همه نعمت هایی که دادی و ندادی.ممنونم که هستی و بهم توفیق بندگی دادی کمکم کن نمازام رو بهتر بخونم،حسادت نکنم،بیشتر مواظب بچه هام باشم و در کل آدم بهتری باشم 
2706