2752
2739

سلام دمتون گرم واقعا  

تاپیک جالبیه

.

.

.

ببخشید یه سوال ازتون دارم ، یعنی این سوالم ربط پیدا میکنه به همین دین و دستورات . شایدم به امام عصر عج ولی کلا سوالم اینه ، 

اطلاع دارین که  چطور میشه زمان رو با برکت کرد؟ بعضیا بهش میگن طی الزمان ، یعنی زمان همون مقداره ولی انگار کش اومده و ادم زمانش زیاد میشه

، یه جورایی انگار که برکت پیدا کرده ، شنیدم بعضی اعمال و یا اذکار این کار رو میکنن . شما اطلاعی در این مورد دارین؟

کلا که میگن نماز و قران و اینا ولی خیلی کلی هست ، مثلا چه سوره ای از قران یا چه ذکر بعد از نماز.شنیدین میگن که مثلا غذا کم بود بعد فلان عارف اونجا بود و دعایی کرد و غذا برکت پیدا کرد و به همه رسید ، یه چیزی مثل اونه ولی روی زمانه. گفتم از شما بپرسم شاید به جوابم برسم. ممنون از شما  

ninisite.blog.ir / دیگه تو نینی سایت نیستم و فعالیت ندارم اینجا
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام دمتون گرم واقعا     تاپیک جالبیه . . . ببخشید یه سوال ازتون دارم ، یعنی این سوال ...

@ظهور313    

🇵🇸🇮🇷یا مهدی ادرکنی❣️السلام علیک یا صاحب الزمان عج❤️ اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب الکبری سلام الله علیها 💙یا اللّهُ یا رَحمٰنُ یا رَحیم یا مقلب القلوب ثبت قلبی علی دینک 💚یا صاحب الزمان همیشه هوامو داشته باش و رهام نکن. اگر دوست دارین بگین تاپیک های مهدوی تگتون کنم.💙
2731

🇵🇸🇮🇷یا مهدی ادرکنی❣️السلام علیک یا صاحب الزمان عج❤️ اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب الکبری سلام الله علیها 💙یا اللّهُ یا رَحمٰنُ یا رَحیم یا مقلب القلوب ثبت قلبی علی دینک 💚یا صاحب الزمان همیشه هوامو داشته باش و رهام نکن. اگر دوست دارین بگین تاپیک های مهدوی تگتون کنم.💙

اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم 

اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم 

سلام

صبح بخیر

لطفا به این سوال جواب بدید

چطور به وقت و زمان و فرصتی که داریم برکت بدیم

چطور در فرصت کم کارهای زیاد انجام بدیم

میگن الهی پولت برکت کنه

حالا چطور عمر و شب و روز ما برکت کنه

البته وقتی میگن پولت برکت کنه به نوعی وقت هم برکت میکنه یعنی به جای اینکه پول و وقت خود را در بیمارستان صرف کنیم در کنار خانواده و ...صرف میکنیم

مثلا اونایی که طی الارض میکنن در چشم به هم زدنی میرسن کربلا

حالا ما باید کلی وقت بذاریم بریم

برکت در عمر و زمان چگونه؟!

@ظهور313    

❌آقایون درتاپیکم نظرارسال نفرمایند(علی الخصوص آقایونی که بانام کاربری خانم عضوهستند)آقایون به هیچ وجه لایک وریپلای وتگ نکنند،درخواست دوستی نفرستند،همسرم راضی نیست،خودمم تمایل ندارم.✏خانمهای عزیز💕درخواست دوستی نمیپذیرم لطفا هر حرفی دارید در تاپیک ها بنویسید🙏
سلام صبح بخیر لطفا به این سوال جواب بدید چطور به وقت و زمان و فرصتی که داریم برکت بدیم چطور در ف ...

سلام خواهر عزیزم

اول این که در روایات آمده در آخر الزمان برکت از عمر و زمان و وقت به شدت کاهش پیدا می‌کنه ،همین الان به چه سرعتی زمان در حال گذره ،روزها و هفته ها رو طی میکنیم ..

تنها راه باقی مانده 

داشتن برنامه ریزی صحیح برای زمان مون،

جلوی اتلاف وقت رو خواهد گرفت 

و کار برای اهل بیت برکت میده به عمر و زمان ما ...

«عشق_بی_نشان ♥لبیک یا صاحب الزمان🤚»تمام وجودم سرشار از یقین به خـــــــــــدا وظهـــــــور شماست.«اللّهم عجـــــــــــل لولیک الفرج» 
سلام خواهر عزیزم اول این که در روایات آمده در آخر الزمان برکت از عمر و زمان و وقت به شدت کاهش پیدا ...

خیلی ممنونم🙏💕

پس

تقوا

انجام واجبات

ترک محرمات

بهترین اعمال هست

و مهم اینه اعمال مورد قبول خدا واقع بشه...

میگن وقتی امام زمان ظهور کنه عمرها طولانی میشن❔

❌آقایون درتاپیکم نظرارسال نفرمایند(علی الخصوص آقایونی که بانام کاربری خانم عضوهستند)آقایون به هیچ وجه لایک وریپلای وتگ نکنند،درخواست دوستی نفرستند،همسرم راضی نیست،خودمم تمایل ندارم.✏خانمهای عزیز💕درخواست دوستی نمیپذیرم لطفا هر حرفی دارید در تاپیک ها بنویسید🙏