2737
2734

خانوما من دچار پرخوری شدم هرچقدر میخورم اصلا سیر نمیشم و همچنان گشنمه

وزنمم15کیلو رفته بالا

خیلی ناراحتم اندامم بهم ریخته

از این طرفم بهمن کلاسای دانشگام شروع میشه و تا اون موقع باید لاغر کنم

بگید چکار کنم که اشتهام بسته شه و پر قدرت برم جلو

اگه دکتر رژیم میشناسید معرفی کنید

ز غوغای جهان میو 🐱🤍

وقتتو با کارای دیگ پر کن بیشتر میوه و سبزی جات بخور اراده تو قوی کن ورزش کن پیاده روی ..پرخوری نشونه از یه کمبود درونیه بگرد پیداش کن ببین چیه 

الهی سپاس گذارم که ما مورد لطف و رحمت تو هستیم🙏🏻الهی به هرکسی آرزو داره مادر بشه بچه ی سالم وصالح بده لطفا خودمم این ماه مادر بشم الهی آمین...۲۷آذر بی بی چک مثبت شد😍 قبلش بخدا میگفتم من کادوی تولد ازت میخوام که قربونش بشم کادومو داد درست سه روز قبل تولدم خدایا شکرت اگه تموم عمرم شکرگذارت باشم بازم کمه🙏🏻☺️

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
کمبود درونی چی مثلا؟

اونو تو باید پیدا کنی نداشتن عزت نفس ینی حس ارزشمندی درونی میتونه از دلایل پرخوری و اضافه وزن باشه

الهی سپاس گذارم که ما مورد لطف و رحمت تو هستیم🙏🏻الهی به هرکسی آرزو داره مادر بشه بچه ی سالم وصالح بده لطفا خودمم این ماه مادر بشم الهی آمین...۲۷آذر بی بی چک مثبت شد😍 قبلش بخدا میگفتم من کادوی تولد ازت میخوام که قربونش بشم کادومو داد درست سه روز قبل تولدم خدایا شکرت اگه تموم عمرم شکرگذارت باشم بازم کمه🙏🏻☺️

اب بخور ااب اب اب کالری اب صفر و باعث میشه شکمت پر شه احساس سیری کنی و غذا و خوراکی نخوری ولسه پوستتم خوبه

"اگه دلت بزرگه امضامو بخون"🌱هر کس از ته دل حق الناس هایی که دیگران در حقش دارن ببخشه ریپلای کنه و بهم بگه براش 100 صلوات میفرستم به نیت خوشنودی و سلامتی امام زمان🤍🕊خدابزرگتر ازمشکلی که تو ناراحتشی...میشنود اگر صدایش کنی هوالسمیع...
2740