2733
2739

خانوما من دچار پرخوری شدم هرچقدر میخورم اصلا سیر نمیشم و همچنان گشنمه

وزنمم15کیلو رفته بالا

خیلی ناراحتم اندامم بهم ریخته

از این طرفم بهمن کلاسای دانشگام شروع میشه و تا اون موقع باید لاغر کنم

بگید چکار کنم که اشتهام بسته شه و پر قدرت برم جلو

اگه دکتر رژیم میشناسید معرفی کنید

ز غوغای جهان میو 🐱🤍

وقتتو با کارای دیگ پر کن بیشتر میوه و سبزی جات بخور اراده تو قوی کن ورزش کن پیاده روی ..پرخوری نشونه از یه کمبود درونیه بگرد پیداش کن ببین چیه 

الهی سپاس گذارم که ما مورد لطف و رحمت تو هستیم🙏🏻الهی به هرکسی آرزو داره مادر بشه بچه ی سالم وصالح بده لطفا خودمم این ماه مادر بشم الهی آمین...۲۷آذر بی بی چک مثبت شد😍 قبلش بخدا میگفتم من کادوی تولد ازت میخوام که قربونش بشم کادومو داد درست سه روز قبل تولدم خدایا شکرت اگه تموم عمرم شکرگذارت باشم بازم کمه🙏🏻☺️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
کمبود درونی چی مثلا؟

اونو تو باید پیدا کنی نداشتن عزت نفس ینی حس ارزشمندی درونی میتونه از دلایل پرخوری و اضافه وزن باشه

الهی سپاس گذارم که ما مورد لطف و رحمت تو هستیم🙏🏻الهی به هرکسی آرزو داره مادر بشه بچه ی سالم وصالح بده لطفا خودمم این ماه مادر بشم الهی آمین...۲۷آذر بی بی چک مثبت شد😍 قبلش بخدا میگفتم من کادوی تولد ازت میخوام که قربونش بشم کادومو داد درست سه روز قبل تولدم خدایا شکرت اگه تموم عمرم شکرگذارت باشم بازم کمه🙏🏻☺️

اب بخور ااب اب اب کالری اب صفر و باعث میشه شکمت پر شه احساس سیری کنی و غذا و خوراکی نخوری ولسه پوستتم خوبه

"اگه دلت بزرگه امضامو بخون"🌱هر کس از ته دل حق الناس هایی که دیگران در حقش دارن ببخشه ریپلای کنه و بهم بگه براش 100 صلوات میفرستم به نیت خوشنودی و سلامتی امام زمان🤍🕊خدابزرگتر ازمشکلی که تو ناراحتشی...میشنود اگر صدایش کنی هوالسمیع...
2740