2737
2739

پسرم 13 سالشه خیلی رشدش کنده،راهنماییم کنید

بر روح تمام شیعیان تیغ زدند😓بر مردترین مرد جهان تیغ زدند😓 خورشید به سینه ،ماه برسر میزد،😓انگار به فرق آسمان تیغ زدند،😭😭😭

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
از کم کاری تیروئیده ببرش دکتر

بله عزیزم ،،دنبال یه متخصص خوب میگردم

بر روح تمام شیعیان تیغ زدند😓بر مردترین مرد جهان تیغ زدند😓 خورشید به سینه ،ماه برسر میزد،😓انگار به فرق آسمان تیغ زدند،😭😭😭
اللن قدش چنده پسر منم خیلی کند شده دکترم بردم

قدش 150 خیلی ناراحته البته هنوز دوازده و نیم هستش

2740
پسرداییم متولد ۸۸ هست قدش ۱۷۰ هست‌ به نظرم بیشترین رشد رو تو ۱۳ ۱۴ سالگی میکنن 

وای امیدوارم ،😓

پسر منم رشدش کمه. ۱۲ سال و سه ماهشه قدش ۱۴۶. بردمش فوق غدد کودکان گفت قدش نرماله. عکس مچ دستش رو هم گرفتیم گفت سن استخوانیش ۱۱ ساله که این قد براش خیلی خوبه. هیچ مکمل و دارویی هم نداد ولی باز من نگرانشم

پسر منم رشدش کمه. ۱۲ سال و سه ماهشه قدش ۱۴۶. بردمش فوق غدد کودکان گفت قدش نرماله. عکس مچ دستش رو هم ...

حق داری عزیزم ،، پسر منم نسبت به بچه های دیگه خیلی ریزه و همش غر میزنه بسیار بد غذاست و مدام میگه دل دردم باید از نظر گوارشی هم بررسی بشن