2737
2734
عنوان

چقدر احتمال گرفتش هست

89 بازدید | 8 پست

همسرم مشکل اسپرم داره خستم شدم از انتظار 

میخوام ای یو ای کنم شرایطش چی هست؟ خودم مشکلی ندارم 

کدوم بیمارستان؟ اگر تهران هستین 

میشه برای مادرشدنم دعا کنید آخه خیلی وقته ک منتظرم....    💚      میگن انرژی خوب بده دریافت میکنی                                          تیکر و فعال کردم که به زودی به واقعیت برسه❤️

همینجا تبلیغ مرکز مام هس 

ابن سینا خوبه میگن 

یه صلوات مهمونم میکنی؟❤️🌱میشه برام دعاکنین زودتر دوباره مامان بشم😔❤️ توخدای پنهان منی👫🏻👨‍👩‍👦  دختر از ترک های پوستی روی پاهات خجالت میکشی؟ به این فکر کن که روی پاهات موج های دریایی تشکیل شده!قشنگه نیست؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مشکلش چیه؟ هر مشکلی با iuiجواب نمیده.کلا روش بدرد بخوری نیست

تحرک  شکلش ضعفش کلا 10 میلیون داره مشکلش زیاده 

میشه برای مادرشدنم دعا کنید آخه خیلی وقته ک منتظرم....    💚      میگن انرژی خوب بده دریافت میکنی                                          تیکر و فعال کردم که به زودی به واقعیت برسه❤️
2742
تحرک  شکلش ضعفش کلا 10 میلیون داره مشکلش زیاده

جواب نمیگیری وقتتو تلف نکن. فقط میکرو کن.

احتمالا از بیضه نمونه برداری کنن و تسه انجام بدن

Iuiبرای کسی هست که صرفا تحرک اسپرم یکم کمه

جواب نمیگیری وقتتو تلف نکن. فقط میکرو کن. احتمالا از بیضه نمونه برداری کنن و تسه انجام بدن Iuiبرای ...

چه بد IVF چی؟ 

مرکز مام خوبه. دکتر بیتک طرازی هم خوبه. برای همسرت هم دکتر ناصر امیر جنتی خوبه.

مرسی عزیزم 

2738