2737
2739
عنوان

بارداری چه شکلیه چه حسیه؟

211 بازدید | 21 پست

وقتی فهمیدین چه حسی داشتین؟ 

چند تا بچه دارین؟ 

همسرتون واکنششون چی بود؟ 

میشه برای مادرشدنم دعا کنید آخه خیلی وقته ک منتظرم....    💚      میگن انرژی خوب بده دریافت میکنی                                          تیکر و فعال کردم که به زودی به واقعیت برسه❤️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یکی دارم 

روی چشمام میزارمش

دیگه هم بچه نمیخوام ناشکری نمیکنم ولی خدا بده به اونایی که در حسرتشن 

حس خیلیییییی خوبی ولی من پیش خانواده شوهر بودم خیلی اذیت شدم نداشتن طعمشو به خوبی حس کنم

Married👰🤵💍
2728

اول ک فهمیدیم من اصن دپرس شدم، نمیتونستم خوشحال باشم... ولی همسرم انگار دنیارو بهش داده بودن، بعد کم کم خودمم عاشق بچم شدم... ولی به ‌شدت سخته، تو عمرم انقد سختی نکشیده بودم، فکرشم نمیکردم اینجوری باشه واقعا

گریه کردم چون باورم نمیشد دستام میلرزید از هیجان 

فقط 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شدی صاحب هر بند دلم 😍شدی روز و شبم ماه دلم 😍مهمون کوچولوی دلم خیلی خوش اومدی به زندگی مون🥺خدایا شکرت.  خدایا خودت مواظب مسافر کوچولوم باش😍02/6/13 بیبی چکم مثبت شد😍 

استرس استرس استرس

ماه آخر وحشتناکه.. نه میشه خوابید نه نشست.. معده درد، همه جا درددددد

ولی خب شیرینه در کنارش.. تکون خوردناش و تولدش که دیگه ی حسیه ک نمیشه توضیحش داد فقط باید تجربه کرد. و اگه بد بود! آدم بعدیو تخم نمیکرد بیاره😂

خدایا هزاران بار شکر بخاطر نعمت زیبات🌹توی خونه ام یه فرشته کوچولو دارم🌹 کسانی که ساکن استرالیا هستید. لطفا بهم درخواست بدین. ممنونم
2740

وقتی فهمیدم تاچندوقت دپرس بودم یه حال عجیبی انگار امادگیشو نداشتم یه مقدار افسرده شدم سر هردو بارداریم بااینکه دومیو خودم میخاستم و هی نمیشد بازم همون حسو حالو داشتم شوهرمم واکنش خاصی نداشت اصلا درکی ازبچه نداشت 

فقط 13 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
❤️ ممنونتم خدا❤️❤️خدایا شکرت ❤️ درخواست دوستی نمیپذیرم 
😐😂من ن پریود میشم ن تستم مثبت میشه فعلا تو هوا معلقم😂😂😂

عزیزم😂❤️

میشه برای مادرشدنم دعا کنید آخه خیلی وقته ک منتظرم....    💚      میگن انرژی خوب بده دریافت میکنی                                          تیکر و فعال کردم که به زودی به واقعیت برسه❤️
یکی دارم  روی چشمام میزارمش دیگه هم بچه نمیخوام ناشکری نمیکنم ولی خدا بده به اونایی که در حسر ...

خداحفظش کنه عزیزتونو

استرس استرس استرس ماه آخر وحشتناکه.. نه میشه خوابید نه نشست.. معده درد، همه جا درددددد ولی خب شیری ...

😂😂😂😂😂فقط اخرش

اگر منتظر باشی که خیلی حس خوبیه حالا سختی داره ولی. وقتی نی نی بیاد  همه جی یادت میره. 😍

https://www.ninisite.com/discussion/topic/5285114/%d9%84%db%8c%d9%86%da%a9-%d8%ad%d8%b0%d9%81-%d8%aa%d8%a7%d9%be%db%8c%da%a9-%d9%88-%d9%be%d8%b3%d8%aa-%d9%87%d8%a7%db%8c-%d8%af%d8%b1%d8%ae%d9%88%d8%a7%d8%b3%d8%aa%db%8c

برا اولی دخترم اقدام کردیم هر دوسه روز یکبار بی بی چک میزدم بعد دوهفته چون ندیدپدید بودم فکر کردم باردارنمیشم چون منفی نشون میداددیگه رفتم سر نماز کلی گریه و داد و....که منو با بچه امتحان نکن همون سر سجاده متوجه شدم سینه هام  بزرگتر ازقبل شده وخارش دارن نکنه باردارم یه بی بی چک زدم دیدم دوتا خط افتاد 😁شوهرمم تنها واکنشش سکوت واینکه دروغغغغ میگی وتعجب ....

برا دومی پسرم  اقدام کردیم ولی دیگه صبر کردم یکی دوهفته بگذره بعد تست بدم بعد دو سه هفته روز مادر بودازته دل خواستم کادو روز مادرم بی بیچک مثبت باشه تست زدم مثبت بود یه حس خیلی لذت بخش داشتم ولی واکنش همسرمو یادم نیست انقدر که حس خوودم پر رنگ بود مال اون یادم نموند

حَسْبُنَا اللَّهُ وَ نِعْمَ الْوَکیلُ نِعْمَ الْمَوْلى‏ وَ نِعْمَ النَّصیرُ»: خداوند ما را کفایت می کند، او بهترین وکیل و بهترین سرپرست و بهترین یاور است
2706