2733
2734

چ واکنشی نشون میدین

خواهر کوچیکه آنجلینا جولی .کاربری از ۸ فروردین ۱۴۰۳ متعلق ب اینجانب می‌باشد و تا قبل از آن مربوط به من نیست. 
خب کیه؟ شوهر من استاد دانشگاهه و دانشحوهاش هستند  ازش بپرس کیه

تک ب تک؟ 

خواهر کوچیکه آنجلینا جولی .کاربری از ۸ فروردین ۱۴۰۳ متعلق ب اینجانب می‌باشد و تا قبل از آن مربوط به من نیست. 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

الان حیای جامعه ما به نسبت گذشته کمتر شده یه عده هم اسم این رو گذاشتن آزادی خانم ها اتفاقا این بد بخت کردن خانم هاست چرا؟

۱-تصور کنید کلا حجاب برداشته باشه زن ها با لباس بدن نما بیان بیرون وقتی شوهر یک‌خانم از خونه بیرون میره خانمش همش استرس داره اقاش وسوسه نشه بره خیانت کنه

چیزی که زیاد توی تایپیک‌ها دیده میشه

۲- وقتی خانم ها راحت با اقایون دوست میشن اقایون بعصی هاشون دیگه انگیزشون برا ازدواج‌کم‌میشه در نتیجه این خانمها هستند که باید تنهایی و مجردی رو تحمل کنند 

۳_وقتی فضای جامعه ما تحریک‌امیز بشه همه به جنس زن به چشم یک‌کالا برای رفع نیازهاسون نگاه میکنند نه یک‌انسان وارسته و کلا زن در این‌جامعه تبدیل میشه به یک‌عروسک برا رفع نیاز

۴_در این شرایط زن ها به جای اینکه به فکر پیشرفتشون باشن دایم باید در فکر ارایش و خوشگل کردن خودشون باشن که از زن های دیگه عقب نیفتند مبادا اقایون اینها رو نخوان

بعضی چیزا رو خود مرد باید به عقلش برسه

الان که متاهله دلیلی نداره دخترای دیگه رو فالو داشته باشه

مگر اینکه همکاری مدیری چیزی باشه 

که اونم واجب نیست

" از آن ها که تسلایشان می دادم                 ‌‌‌‌‌                                غمگین تر بودم ..."

سلیطه بازی 

دوست‌نی‌نی‌سایتی‌من❤️ممنون‌از اینکه‌تو‌تاپیکام‌شرکت‌میکنی‌اگ‌گاهی‌پستت‌رو جواب ندادم بدون‌یا‌ندیدم‌یا‌واقعا‌در جوابش‌حرفی برای گفتن نداشتم...خلاصه که ب مهربونی خودت ببخش 😘.                 کمی دورتر از خودم می ایستم ب تماشای کسی ک جای من زندگی میکند...چ بی رحمانه تنهاست و چه به ناچار قوی 🖤
بستگی داره چه پیجی باشه .شوهر من این پیجای انگیزشی و هنری چندتاداره

پیج شخصی

مهم نیس بهش اعتماد دارم هم اعتماد دارم هم گوشیش بیشتر دستمه هم میدونه یروزی حتی ی قدم پاشو کج بزاره میرم 

شوهر من بالای ۱۵هزار فالور داره منک نمیتونم تک ب تک و بپرسم کیه چیه 

عدس کوشولووووم ۱۴۰۳/۱/۱۴ ساعت ۵ صبح سقط شد 💔روزی که آزمایش دادم دکتر آزمایشگاه بهم گفت ی عدس کوشولووو تو شکممه منم اسم کاربریمو گذاشتم مامان عدس کوشولووو اما دیگه عدسم و ندارم 🥺💔
بعضی چیزا رو خود مرد باید به عقلش برسه الان که متاهله دلیلی نداره دخترای دیگه رو فالو داشته باشه م ...

من چیکار کنم سر همین دعوا کردیم🥴😓

اول باهاش یکم بحث کردم

بعدشم تموم دخترا رو خنثی کردم😌🤣

خدایا شکایت نمیکنم شاید حکمت کار تو این بود که طفلم از دست بدم سقط بشه 😔ولی خودت بعد برام جبران کن جاشو برام سبز کن 😍... خداجونم خودت حافظ همسرم و زندگیمون باش😍خداجونم به کار همسرم رزق روزی بده 💛این دعا رو تنها برای خودمون نه برای تموم مردم دنیا میخوام که هیچ مردی شرمنده زن بچه اش نشه 🌼💛 آمین