2733
2734
عنوان

طول سرویکس پایین خواهشا هر کی تجربه داره بیاد

| مشاهده متن کامل بحث + 444 بازدید | 41 پست

فدات عزیزم ان شا الله تا اخرش میری من خیلی سختی کشیدم از لحاظ روحی داغون شدم فک نمیکردم یه روز بتونم راه برم خیابون برم روزام به سختی رد میشد ولی الان  خدارو روزی هزار بار شاکرم که سالم دنیا اومدن 

فقط استراحت زیاد حتی من دکتر میگفت چند قدم داخل خونه راه برو ولی من نمیرفتم فقط تا دسشویی میرفتم 

پله اصلا نرو اگه میری خیلی خیلی اروم پاتو بردار  

فدات عزیزم ان شا الله تا اخرش میری من خیلی سختی کشیدم از لحاظ روحی داغون شدم فک نمیکردم یه روز بتونم ...

پله نداریم 

اصلا حالم خوش نیست

امشب یه استرسی کرفتم خدامیدونه فقط

انشالله ۳۹ هفته رو ببینم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دقیقا استراحت منم مثل شمابود  دستشویی نمیرفتم حموم نمیرفتم غذا دراز کشیده میخوردم به هیچ عنوان ...

متاسفم برات عزیزم ولی قسمت بوده شما که تمام تلاشتو کردی ان شا الله خدا بهت فرزند سالم صالح عطا کنه من اسم بچه هامو نذر کردم اسم ائمه گزاشتم خیلی اعتقاد دارم به اینکار 

پله نداریم  اصلا حالم خوش نیست امشب یه استرسی کرفتم خدامیدونه فقط انشالله ۳۹ هفته رو ببینم

حق داری عزیزم من داغون بودم بیخود و بی جهت اشک میریختم حوصله صحبت نداشتم ولی بازم گذشت تموم شد هر جوری بگیری میگذره به نظرم فقط استراحت کن همه چیز بزارن کنارت اصلا بلند نشو من هر هفته امپول هم داشتم که میزم

2728
 متاسفم برات عزیزم ولی قسمت بوده شما که تمام تلاشتو کردی ان شا الله خدا بهت فرزند سالم صالح عطا ...

ممنونم 

منم بچمو نذر امام جواد کردم اسمشو هم گذاشته بودم محمد جواد.

من مادرشوهرم فوت کرده یه روز قبل زایمانم یه بنده خدایی رو خواب نما کرده بود و گفته بود این بچه برای منه اون بنده خدا میگفت تو خواب دیده که بچه رو گذاشتن تو پارچه سبزو بهش دادن.

اون بچه قسمت من نبود و خدا خودش حکمتشو بهتر میدونه که بردش.

به اون بچه شکمت فک کن که با ناراحتی تو هزار برابر اون اذیت میشه نحوه خونرسانی بهش بهم میریزه  یه دوستی بامن حامله بود استراحت نبود همه جا میرفت فقط استرسی بود خیلی زیاد یعنی جوری که همش اعصابش درگیر بود پسرش که دنیا اومد مشکل کلیه داشت ولی خدارو شکر الان مداواش میکنن و بهتر شده پس سعی کن فکرت اروم باشه هر چند خیلی سخته ولی امیدوارم روزات به اسونی رد بشه

ممنونم  منم بچمو نذر امام جواد کردم اسمشو هم گذاشته بودم محمد جواد. من مادرشوهرم فوت کرده یه ...

عزیزم میدونم مادری و خیلی اذیت میشی ولی اون بچه پاک و معصوم بوده ان شا الله شما هم دوباره مادر میشی و فکرت ازاد میشه

2740
مرسی عزیزم از دلسوزیات و دعای قشنگت

فدات شم بچه که دنیا میاد دلت تنگ میشه واسه یه ساعت استراحت 

ان شا الله  به وقتش دنیا میاد واون لحظه که  تمام اذیت ها رو فراموش میکنی

عزیزم میشه ازت خواهش کنم چون بارداری و دعات زود مستجاب میشه یه حمد شفا واسه بینایی چشمان پدرم و ارامش اعصابش بخونی 🙏🙏🙏🙏🌹🌹