2737
2734

سلام خانما من تو ۲۷ هفته طول سرویکسم ۱۶ بود 

دکتر برام پساری گذاشته خیلی استرس دارم

کسی بوده مثله من باشه و تا اخر بارداری رو رفته باشه

عزیزم من بارداری اولم ۱۶ هفتگی ۲۴ بود طول سرویکس و سرکلاژ شدم حتی حمام هم نباید میرفتم فقط دستشویی تا ۳۶ هفته کشید بارداریم پسرم به دنیا اومد و سالم بود ریه هایش هم رسیده بود

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

انشاالله که جواب میده دو سه هفته دیگه هم بدنیا بیاد مشکلی نیست برات آمپول ریه زدن

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا محرمی نیست که مرهم بنهد بر دل من  جز تو ای دوست که خود محرم اسرار منی
عزیزم من بارداری اولم ۱۶ هفتگی ۲۴ بود طول سرویکس و سرکلاژ شدم حتی حمام هم نباید میرفتم فقط دستشویی ت ...

خدا پسرتو حفظش کنه

من خیلی استرس دارم

چون شهرمونم دستگاه nicu ویژه نداره

خدا کنه تا ۳۸ هفته رو برم

انشاالله که جواب میده دو سه هفته دیگه هم بدنیا بیاد مشکلی نیست برات آمپول ریه زدن

الان ۳۱ هفتمه

امپول رو هم زدم

ولی بیمارستان مجهز نداریم اخه

اگه یه دفعه حالم بد بشه چیکار کنم

2738
خدا پسرتو حفظش کنه من خیلی استرس دارم چون شهرمونم دستگاه nicu ویژه نداره خدا کنه تا ۳۸ هفته رو بر ...

نگران نباش استراحت مطلق باش خیلی مواظب باش انشاالله خدا خودت و بچت رو حفظ کنه دکتر برای من آمپول بتامتازون زد که ریه های بچم زودتر برسه برای همین به دستگاه نیازی نشد با اینکه ۳۶ هفته به دنیا اومد

نگران نباش استراحت مطلق باش خیلی مواظب باش انشاالله خدا خودت و بچت رو حفظ کنه دکتر برای من آمپول بتا ...

مرسی عزیزم

استراحت مطلقم ولی یه موقع هایی از جام پا میشم

همه ی اینارو رعایت میکنم حموم هم هر ۴ روز یکبار میرم 

حمام رو کم کن و سریع تمومش کن آب هم ولرم باشه نه گرم یا داغ دکترم بهم اینا رو می‌گفت عزیزم من ماهی یکبار اجازه داده بود برم حمام در حد پنج دقیقه

الان ۳۱ هفتمه امپول رو هم زدم ولی بیمارستان مجهز نداریم اخه اگه یه دفعه حالم بد بشه چیکار کنم

پس نگران نباش سیو پنج هفته هم بدنیا بیاد توی ماه نهم میشه مشکلی نداره فقط همون استراحت باش انشاالله به سلامتی طی کنی و به موقع زایمان کنی

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا محرمی نیست که مرهم بنهد بر دل من  جز تو ای دوست که خود محرم اسرار منی
حمام رو کم کن و سریع تمومش کن آب هم ولرم باشه نه گرم یا داغ دکترم بهم اینا رو می‌گفت عزیزم من ماهی ی ...

به دکترم حمام رو گفتم گفت اشکالی نداره

یکم راه میرم احساس میکنم بچه تو واژنمه

2706