2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
میشه یکم توضیح بدید باید چکار کنم  طرف متوجه نشه

گوشیشو وردار روبیکارو رو گوشی خودت با شمارش نصب کن پیامش میاد وارد گوشیت کن و پیامشو بپاک

اگه پیگیر باشع و مهم باشه براش توی نشست های فعال میره میبینه ک ی دستگاه دیگم وصله اگه ن نمیفهمه.من روبیکام رو گوشی شوهرمم هس چون میرم بعضی جاها گوشیمو نمیبرم با گوشی اون میرم ک باهاشه

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه برا تو دلیم یه صلوات بفرستی که سالم بیاد تو بغلم❤️امیدوارم این حس نصیب همه منتظرا بشه و شمایی که این متن رو میخونی به خواستت برسی
گوشیشو وردار روبیکارو رو گوشی خودت با شمارش نصب کن پیامش میاد وارد گوشیت کن و پیامشو بپاک اگه پیگیر ...

کاربری دوم ،کاربری قبلی و بعد 3سال لغو کردم به علت شناسایی شدن 
گوشیشو وردار روبیکارو رو گوشی خودت با شمارش نصب کن پیامش میاد وارد گوشیت کن و پیامشو بپاک اگه پیگیر ...

سلام 

ببخشید من روبیکا اون طرف و نصب کردم رو گوشیم 

اما اصلا پیام های اون طرف نمیاد برام 

علتش چیه؟ 

البته همین که روبیکا رو باز میکنم میگه ب ای دریافت پیام ها باید به مخاطبین دسترسی داشت .

میترسم اینو تایید کنم مخاطب های من براش فرستاده بشه 

2740
البته همین که روبیکا رو باز میکنم میگه ب ای دریافت پیام ها باید به مخاطبین دسترسی داشت . میترسم ...

اره متاسفانه مخاطباتون قاطی میشه اما پیامای شما نمیره.گزینه ن رو بزن بقیه پیاما میاد برات 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه برا تو دلیم یه صلوات بفرستی که سالم بیاد تو بغلم❤️امیدوارم این حس نصیب همه منتظرا بشه و شمایی که این متن رو میخونی به خواستت برسی
اره متاسفانه مخاطباتون قاطی میشه اما پیامای شما نمیره.گزینه ن رو بزن بقیه پیاما میاد برات 

نه رو زدم 

ولی هیچ پیامی نمیاد برام .

نه رو زدم  ولی هیچ پیامی نمیاد برام .

☹️ببخشید ولی نمیدونم مشکل چیه متاسفانه🙏💔

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40

فک کنم تنها راهش قبول کردنه اما مخطباتون قاطی میشه و میفهمه

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
فک کنم تنها راهش قبول کردنه اما مخطباتون قاطی میشه و میفهمه

مگر اینکه قبول کنم 

بعد مخاطب های خودمو حذف کنم 

از تو گوشیش

2706