2733
2739

تغییر درد داره 

قابله می دونه زایمان بی درد نمیشه 

برای این که تویی جدید از تو بیرون بیاد  ، باید درد بکشی 

ولی تغییر زیباست 

یه جا موندن برای درخته   نه ما که انسانیم

خدا می گوید نگو بدون آن نمی توانم زندگی کنم ، تو را بدون آن هم زنده نگه می دارم وفصل عوض می شود ، سایه درختانی که سایه می افکنند خشک می شود ، صبر لبریز می شود، یار را که جان و دلت بود غریبه می شود و ذهنت متعجب می شود ، دشمن برمی خیزد و تبدیل به بهترین دوستت می شود ، دنیای غریبی است هر چیزی را که می گویی نمی شود اتفاق می افتد ،می گویی نمی اُفتم ، می افتی ، سقوط می کنی ، عجیب ترینش هم این است می گویی مردم اما زنده می مانی...:)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
چرا و به چه علت میخوای جدا شی

خط قرمزهامو ور ارتباط با جنس مخالف رعایت نمیکنه و درمقابل بشدت حق به جانبه و منو محدود میکنه حتی اجازه نمیده با جنس مخالف صحبت معمولی داشته باشم

بچه میخواد و با این شرایط نمیخوام بچه دار بشم اعتمادی بهش ندارم و در نتیجه هدف مشترکی نداریم

تو صدتا سایت صیعه یابی و همسریابی عضوه

بهم حس ناکافی بودن میده

بارها خیانت کرده جنسی و چتی

الان خیانت جنسی یا چتی ندیدم اما باز افتاده تو نخ یه خانوم متاهل

2740
پس به نظرم جدا شدنت بدون دلیل میشه

چون بفکر رفاه ماست؟

بمن رفاه میده اما در ازاش میخواد با هیچ ارتباطیش کار نداشته باشم و اگر اعتراض کنم یک ماه دوماه قهرو سکوت رو ادامه میده

2706