2737
2734
عنوان

سفر با مادر شوهر

752 بازدید | 45 پست

خانوما شوهر من بچه طلاقه و هر وقت هر جایی بخواییم بریم سفر میگه زنگ بزنم مامانمم بیاد همیشه هم من مخالفم فقط یکبار قبول کردم که مسافرت قشنگ کوفتم شد😐 مادر شوهرم خوبه ولی خب هر کسی یه اخلاقیاتی داره که ممکنه یکی دیگه خوشش نیاد و واسه من کنار اومدن با برخی از اخلاقیات مادر شوهرم سخته و الآن مجدد برنامه سفر داریم و دوباره دعوا 

من به شوهرم میگم مامانتو جدا ببر و ما رو هم جدا ولی اون میگه سفر یا ما با مامانم یا اصلا نمیریم

حالا مشاوره بدین کلا قید سفر رو بزنم یا راهنمایی کنین چی جوری جناب همسر رو قانع کنم که سفر بدون مامانش باشه

باید از سوی خدا معجزه نازل بشود تا دلم باز دلم باز دلم دل بشود
قید سفر رو بزن وگرنه عادت بد همسرت هیچ وقت عوض نمیشه

خدا عمر طولانی بده به مامانش ولی باید تا وقتی مامانش زنده اس قید سفر رو بزنم 🥲

باید از سوی خدا معجزه نازل بشود تا دلم باز دلم باز دلم دل بشود

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

باید تا وقتی مامانش زنده اس قید سفر رو بزنم 🥲

نه تا اون موقع ولی یه چندماهی نرید بعد بهانه بیارید که خودتون و بچه ها کلافه و خسته هستید خودش پیشنهاد سفر بدون مادرش رو میده

"کسی که بیش از حد فکر می کند، کسی است که بیش از حد هم عاشق می شود" و من این را احساس کردم 😍
2731

قیدشو بزن تا ادب شه

صلوات هدیه به شهید ابراهیم هادی 🌸❤️(الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم)......اول از همه باید بگم که : دعای نی نی سایتی ها واقعا میگیره قلب های نی نی سایتی ها خیلی پاکه من از دعاشون معجزه دیدم...💚 تو یه تیکه از قلب منی:) پس مهم نیست چقدر قهر کنیم و به هم اخم کنیم چون هم من هم خودت می‌دونیم بین ما تنها چیزی که عوض می‌شه شدت دیوونگیامونه. می‌دونی نزدیکت بودن مثل چی می‌مونه؟ مثل کاری که اردیبهشت با شکوفه های انار می‌کنه🪴🌸 مثل دادن دریا به ماهی های رنگی اکواریوم مثل قطره های بارون واسه غنچه های تازه  مثل کاری که نقاش با بوم سفیدش می‌کنه آره جون من، کلمات پیش دل ما پا افتاده ست شما برای من خیلی عمیق تر از دوستت دارمی🫀🫂
2740
 خدا عمر طولانی بده به مامانش ولی باید تا وقتی مامانش زنده اس قید سفر رو بزنم 🥲

به خود مادرش بگو اگه میشه اینبار ما خودمون بریم شما استراحت تو خونه کنید .پاییزه سرما میخوری نیا میگم نیا ،شنیدی نیااااااا

مادرشوهرتم حق داره با پسرش سفر بره 

بگو دوتایی اول شما برین 

بعد فرصتی بعدی باز تو شوهرت

اگه تونستم کمکت کنم یا خندرو رو لبات اوردم از ته دلت برای زندگیم خوشبختیو بخواه💔⚘ ممنون میشم.....بالاخره منم یه روزی میام تایپیک میزنم عکسه خونمو میزارم 🤗 میگم این همون خونه ایی که یه عمر ارزوشو داشتم یه سقفی واسه خودمون باشه.
2706