2733
2734
عنوان

دعوای طبیعی و سزارین

| مشاهده متن کامل بحث + 520 بازدید | 42 پست

دکتر من خودش سزارین کرده و اصلا هیچوقت اصرار واسه طبیعی نمیکرد 

هر کس تمام حق الناس هایی که به گردن دیگران دارد، آن را ببخشد،منو ریپلای کنه سه مرتبه توحید میخونم هدیه به امام زمان از طرف شما☘ با خدا معامله کنیم🌱

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مگه میشه زایمان طبیعی عوارض نداشته باشه ولی دیگه نه اونقدر که بعضیا فرارین

عوارض داره ولی خب خیلی خیلی کمتر از سزارین خیلی ها فک میکنن حالا طبیعی چ چیز عجیبی هست روزانه ملیون ها زایمان طبیعی در جهان اتفاق می افته و به هیچکس آسیب نزده

از رویاهای کوچیک به هدف های بزرگ میرسی؛)❤🌱تو تایپیک های  پوست و مو تگم کن 😉❤🌱
دعوایی نبوده اگر جایی گفتم فلان زایمان خوبه چون نمیخواستم مادری دردی مثل من و بدتراز من رو بکشه  ...

طبیعی بودی؟

هر کس تمام حق الناس هایی که به گردن دیگران دارد، آن را ببخشد،منو ریپلای کنه سه مرتبه توحید میخونم هدیه به امام زمان از طرف شما☘ با خدا معامله کنیم🌱
2731
اکثرا طبیعی میارن

منم ندیدم سزارینی باشن ماما ها و دکترای اطرافم 

آقا منو نترکونید دیگه سیم کارت نداریم توخونه میشه لطفا واسم صلوات بفرسین 🏡خونه داربشم  بسم الله الرحمن الرحیم اَلحَمدُللهِ الّذی عَرَّفَنی نَفسَهُ وَ لَم یَترُکنی عُمیانَ القَلب اَلحَمدُلله الّذی جَعَلَنی مِن اُمَّهِ محمد صَلی الله عَلَیه وَ آله اَلحَمدلله ِ الّذی جعلً رِزقی فی یَدِه وَ لَم یَجعَلهُ فی اَیدی النّاس اَلحَمدللهِ الّذی سَتَرَ عُیوبی وَ عَورَتی وَ لَم یَفضَحنی بَینَ النّاسِ. کاربری دست دو نفره😎هر دو نفرشم خودمم😝 ❤️ماشاالله لا حول ولا قوه الا بالله العلی العظیم❤️
2740
درد طبیهی کشیدم بعد سزارین شدم

خب کدوم سخت تر بود برات؟ درد طبیعی یا سزارین؟

خب کدوم سخت تر بود برات؟ درد طبیعی یا سزارین؟

درد طبیعی خیلی سخت تره و اینکه بچم طاقت نیاوردسزارین اورژانسی شدم ۷روز ان ای سیو بود اسیر شده بودم تا اوکی شداینکه بچه رو بدون فشارو و ریسک بدن بغلت خیلی با ارزش تر از هرچیزیه

هیچکس از فرداش خبر نداره! چرا غمگینی چرا نگرانی شاید قراره فردا همه چیز درست شه!

کلی دکترم سراغ دارم که معتقدن سیگار و مشروب وموادو ضرر داره ولی خودشون مصرف کننده ان 

حَسْبُنَا اللَّهُ وَ نِعْمَ الْوَکیلُ نِعْمَ الْمَوْلى‏ وَ نِعْمَ النَّصیرُ»: خداوند ما را کفایت می کند، او بهترین وکیل و بهترین سرپرست و بهترین یاور است

راسته که شکل واژن بعد از طبیعی عوض میشه و گشاد میشه؟

من واژینیسموس شدید داشتم و درمان شدم.دلم میخواد به هرکی که این مشکل بزرگ رو داره کمک کنم.اگه دوس داشتین درخواست بدین
2706