2737
2734
عنوان

برای لاغری اینکارو کردم

| مشاهده متن کامل بحث + 513 بازدید | 39 پست
اشتباه تایپی بود میخاستم بوم 5تیکه کوچیک نه بزرگ اشتباه نوشتم شاید همش یک کف دست میشد 

کلا قد کف دست؟خوب پس چیزی نبوده که اره رفع شده با  همون ورزش

فکر کردم پنج تکه بزرگ 

کاش میشد از کسانی که مرده اند پرسید:آیا بالاخره رنج پایان یافت؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

10 کیلو حدودا

یه روز هزار روز نمیشه نترس.منم رژیمم.5تیکه زیاده.تورژیم میتونی یه روز وعده آزاد بخوری هرچی دوسداری البته زیاد نه که بره رو وزنت درحد کالری نرمال خودت مثلا بیشتراز2000نشه.کالری شماری میکنی؟ 

2728
کلا قد کف دست؟خوب پس چیزی نبوده که اره رفع شده با  همون ورزش فکر کردم پنج تکه بزرگ

آره شایدم کمتر اصلا دوست ندارم دوباره چاق شم چون این دفعه اگر اضافه شم باید عمل بشم دیگه دعا کن با اینی که خوردم نره رو وزنم 

یعنی برمیگرده میدونی وقتی بی اشتها باشی میگن بدن فکر میکنه قحطی غذا اومده واسه همین جذب میکنه چربی م ...

اینجور کم کردنی اصلا خوب نیست بعد یه مدت میبنیی چنااان ضعف شدید پیدا میکنی که اشتهات دوبرابر میشه منکه اینجور شدم بعد چن وقت ضعف شدید شدم و اشتهام بیشتر شد نباید با هیچ خوری وزن کم کرد باید متعادل باشه خوردن یک دفعه از اون حجم بالای خوردن به این حجم خیلیی کم نرسه

آره شایدم کمتر اصلا دوست ندارم دوباره چاق شم چون این دفعه اگر اضافه شم باید عمل بشم دیگه دعا کن با ا ...

خیالت راحت با یه کف دست ته دیگ هیچ موقع وزنت بالا نمیره الهی سالم باشی

کاش میشد از کسانی که مرده اند پرسید:آیا بالاخره رنج پایان یافت؟
2740
اینجور کم کردنی اصلا خوب نیست بعد یه مدت میبنیی چنااان ضعف شدید پیدا میکنی که اشتهات دوبرابر میشه من ...

آره خب درست میگی تو میدونی من اوایل بیماریم بازم خوب میخوردم دیدم دارم کم میشم حقیقتا مشتاق شدم خودمم

بستگی ب شدت ورزش و مدت زمانش داره ولی خب اگ یه ساعت باشه شاید نهایت یه دویس کالری سوخته بقیش میره ت بدن ولی خب یکی دوبار درماه عب نداره ازاد بخوری اتفاقن ب روند لاغریت کمک میکنه

بعنوان رژیم شوک در نظر بگیرش

بزرگترین دشمن من مادرمه♥️
من یماهه رژیمم نون سفید حذف کردم نون جو میخورم  شام چیز سبک میخورم ۵ کیلو کم کردم

۵ کیلو تو چند وقت؟ورزشم  داری؟

تا با تو خندیدم خود را خدا دیدی از نسل خاکی ها خودت را جدا دیدی
آره خب درست میگی تو میدونی من اوایل بیماریم بازم خوب میخوردم دیدم دارم کم میشم حقیقتا مشتاق شدم خودم ...

پس خوبه دیگه از کم کردن وزنت لذت ببر 

من یکی که هیچیی مث کم کردن وزنم بهم اعتماد بنفس نمیده و شادم نمیکنه 

2706