2733
2734
عنوان

برای لاغری اینکارو کردم

507 بازدید | 39 پست

سلام دوستان من میخام لاغر شم بعد تقریبا دوماهه که رعایت میکنم همه چیو ولی بخاطر مشکل دیسک ورزش منع بودم با تغذیه خیلی کم کردم بعد امروز ماکارانی داشتیم من اومدم 5 تیکه ته دیگ نون ماکارانی هوس کردم و خوردم 5تیکه بزرگ نه کوچیک بعد 10 دیقه صبر کردم و سریع رفتم یه 20 دقیقه ای ورزش کردم بنظرتون کالری اونی که خوردم میسوزه یا میره رو وزنم

لطفا جواب بدین نمیدونم چکار کنم که بسوزه کالریش 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740

نه عزیزم امکان نداره سوزونده باشی حتی یه تیکشو !

ته دیگ جز پرکالری ترین هاست یه کف دست ته دیگ حدود ۷۰ کالری داره 

مـــن بہ  لبـــاســاتݥ حســـــادټ میــکنـم کہ همیـــشہ عطـــر ِ تنــت رو احســاس مے کنن! :)

وقتی بعد از غذا ورزش کنی اون غذا جذب میشه نه دفع ورزش بعد غذا یا غذابعد ورزش برای چاق شدنه

یه وکیلی میگفت:یه چیزی میگم اویزه گوشتون کنید،شصت سال وکالت انجام دادم...تمام شکایات بین کسانی بود،که به همدیگه اعتماد داشتند...
میشه در مورد رژیمت توضیح بدی منم خیلی اضافه کردم ولی نمیدونم چجور کمش کنم  پیاده روی اصلا تاثی ...

من وزنم رفته بود مریض شدم بخاطر داروها اشتهام از دست دادم هیچی نمی‌خورم خیلی کم ماه اول که مثلا شاید 4قاشق سرخالی برنج در روز ولی ماه دوم هیچی کلا نمی‌خورد تقریبا فقط گاهی روزها چرا با همون 4قاشق برنج میگذرونم وزنم کم شد خداروشکر نوشابه و فست فود هم کلا حذف کردم و همینطور قند

پنج تکه بزرگ ته دیگ حدود هزار کالری یا هشتصد کالری داره بیست دقیقه ورزش تند صدوپنجاه کالری هم نمیسوز ...

اشتباه تایپی بود میخاستم بوم 5تیکه کوچیک نه بزرگ اشتباه نوشتم شاید همش یک کف دست میشد 

من وزنم رفته بود مریض شدم بخاطر داروها اشتهام از دست دادم هیچی نمی‌خورم خیلی کم ماه اول که مثلا شاید ...

مریضی پر برکتی بوده پس😑😁منم یه دوره با مریضی هشت کیلو کم کردم اینقدددد خوشحال بودممم باز برگشت😕

مریضی پر برکتی بوده پس😑😁منم یه دوره با مریضی هشت کیلو کم کردم اینقدددد خوشحال بودممم باز برگشت😕

یعنی برمیگرده میدونی وقتی بی اشتها باشی میگن بدن فکر میکنه قحطی غذا اومده واسه همین جذب میکنه چربی منم میخام خیلی کمتر بشم که وقتی بخام غذام رو متعادل کنم  بدنم کم نیاره و وزنم استپ بشه 

نه عزیزم امکان نداره سوزونده باشی حتی یه تیکشو ! ته دیگ جز پرکالری ترین هاست یه کف دست ته دیگ حدود ...

درستمیگی  عزیزم 🌹خب من اشتباه تایپی داشتم کل ته دیوایس که خوردم خب دقیقا یک کف دست شد 

2706