2752
2734

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

2731
جالب بود چون همه آزمایشات و سونو و مامو همه تشخیصشون بدخیم بود فقط بیوپسی مشکل نداشت با این وجود د ...

من جواب سونوی مادرمه ترخدا برای منم دعا کنید ترخدا ، خدا خودش به مادرم نگاه کنه ، منو بی مادر نکنه ، منو و مادرم فقط همدیگرو داریم ، خیلی غصه دارم خدا کنه جواب بیوپسی مادرم بد نباشه . 

من جواب سونوی مادرمه ترخدا برای منم دعا کنید ترخدا ، خدا خودش به مادرم نگاه کنه ، منو بی مادر نکنه ، ...

آن شااله که خطرناک نیست

تو سونو چیزی خاصی نداره، ماموگرافی نکردن؟؟

جواب من صراحتا بد بود با همه شواهد

ولی خداروشکر به خیر گذشت

[QUOTE=329991616]آن شااله که خطرناک نیست تو سونو چیزی خاصی نداره، ماموگرافی نکردن؟؟ جواب من صراحتا ب ...

آ ه عزیزم برای من تو گزارش مامو احتمال بدخیمی تا ۹۵ درصد تخمین زده بود ولی تو بیوپسی،خوش خیم بود

در ضمن چون زیربغل مادرتون چیزی گزارش نشده، حتی خدای ناکرده ،خدای ناکرده، اگر بدخیم باشه، در مراحل ابتدایی کامل درمان میشه