2733
2734

سلام خانوما من راستش پریود نمیشم یعنی با آمپول و قرص شاید هرماه بشم دکتر گفت کیست نداری شاید از اعصابه شنیدم رازیانه قاعده آوره الان ۸ روزه شبا دونه هاشو یک قاشق دم میکنم میجوشونم و میخورم هرشب بعد شام قبل خواب تا روز ۶درد نداشتم اما یهو احساس کردم سینه هام بزرگ و گرد و سنگین شدن، سوتینم دیگه اندازم نشد از درد بسته نمیشد بازش کردم ی سایز بالاتر میبندم و احساس حساس بودن سینه و کمی درد دارم مثل همون احساس درد سینه تو سن بلوغ اما الان ۲۱سالمه ، میخوام تا روز چهل ادامه بدم خیلی محتاطانه چون میدونم ممکنه پرولاکتین بالا ببره، کسی همچین تجربه ای داشته؟ ی احساسی مثل دوران بلوغ دارم که انگار یکم سوزن سوزن میشن سینه هام و بزرگ و سنگین شدن یکم

( اگه مردی مزه نریز که گزارش میزنم ) 

برای حل شدن مشکلاتم و سلامتی خودم و خانوادم  ی صلوات از ته دلت میفرستی؟ خدا عاقبت بخیرت کنه❤❤🥺

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شاید کیست سینه داشتین و خوردن رازیانه باعث شده بزرگ بشن کیستها. حتما حتما سونو بدید و دیگه سرخود دارو گیاهی نخورید. من با خوردن رازیانه دو تا کیست 10 سانتی داخل تخمدانام دراوردم.

سبزیجات آب پز می‌خورید برای سلامتی و طول عمر؟! زنده بمونید که چی؟! که هر روز علوفه‌ی آب پز بخورید ؟؟؟😐
2742
یکی از دلایل بهم ریختگی قاعدگی رازیانه هستش

من اصلا قاعده نمیشم دارم به هر دری میزنم تا از قرص و آمپول هرماه خلاص شم 😢

برای حل شدن مشکلاتم و سلامتی خودم و خانوادم  ی صلوات از ته دلت میفرستی؟ خدا عاقبت بخیرت کنه❤❤🥺
رازیانه رو اصلا نباید بخوری خودسر مشکل پریود نشدنتونم باید بررسی جدی بشه

دکتر رفتم ولی بی جواب میگن از اعصابه 😑

من هرماه حدود ده روز یه هفته قبل پریود اینجوری میشم دیگه وقتی اینجوری میشم  میدونم میخوام پریود شم شمام میخوای پریود شی واسه اونه

میشه ازته دلت واسه آرامش و خوشبختیم یه صلوات یه حمد ویه ایت الکرسی مهمونم کنی انشالله خداحاجت دلت روبده 🌹
2740
من هرماه حدود ده روز یه هفته قبل پریود اینجوری میشم دیگه وقتی اینجوری میشم  میدونم میخوام پریود ...

ممنون ازتون 😢ان شاالله