2733
2739

سلام . خواهرا من موهام خیلی خیلی پرپشت بودن همیشه با مامانم سر شونه کردنشون مشکل داشتیم . اما مدتیه که خیلی میریزن. بشدت کم پشت شدن و البته کمی هم ضعیف . چه راهکاری دارید برای من؟ تحربشو دارید؟

ایرانِ‌جان🇮🇷❤️ [فقط به عشق علی حتی محال ها شدنی 💚 بابای خوب ما:) ] یه زمانی از امام حسین هیچ درکی نداشتم ، اما حالا شده تمام زندگیم ؛ میدونی فقط کافیه باهاش حرف بزنی ، اون خودش می‌دونه چطوری به بهترین نحو جوابتو بده! صل الله علیک یا اباعبدالله❤️

احتمالا کم خونی نگرفتی یا تنبلی تخمدان 

امضام خونده بشه🤌وقتی از یک فروشگاه بزرگ خرید می‌کنید، کمک می‌کنید یک نفر هفتمین ویلای خود را بسازد و دهمین ماشینش را بخرد؛ اما وقتی از بقالی محل یا یک مغازه ساده خرید کنید آن فرد می‌تواند برای فرزندش آن وسیله‌ای که نیاز دارد را بخرد ... حداقل چند قلم از خرید هاتون را مخصوص بقالی و مغازه های کوچک بذارید و همه مایحتاج خود را از فروشگاه های بزرگ نخرید و به اندازه خود کمی جلوی این سیستم سرمایه دار پرور تبعیض آمیز را بگیرید.                   و من یتوکل علی الله فهو حسبه✨

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

احتمالا کم خونی نگرفتی یا تنبلی تخمدان 

تنبلی تخمدان ندارم سونوگرافی دادم گفتن نداری . البته برای پارساله موهای من خیلی وقته که میریزه . کم خونی فکر میکنم داشته باشم اما قرص آهن و فولیک اسید میخورم (البته نه منظم ، هرچند روز یه بار ) 

ایرانِ‌جان🇮🇷❤️ [فقط به عشق علی حتی محال ها شدنی 💚 بابای خوب ما:) ] یه زمانی از امام حسین هیچ درکی نداشتم ، اما حالا شده تمام زندگیم ؛ میدونی فقط کافیه باهاش حرف بزنی ، اون خودش می‌دونه چطوری به بهترین نحو جوابتو بده! صل الله علیک یا اباعبدالله❤️
2731
تنبلی تخمدان ندارم سونوگرافی دادم گفتن نداری . البته برای پارساله موهای من خیلی وقته که میریزه . کم ...

زرده تخم مرغ با روغن رزماری بزار 

یه راه حل چندش آورم بلدم ولی عالیهههه🤢

امضام خونده بشه🤌وقتی از یک فروشگاه بزرگ خرید می‌کنید، کمک می‌کنید یک نفر هفتمین ویلای خود را بسازد و دهمین ماشینش را بخرد؛ اما وقتی از بقالی محل یا یک مغازه ساده خرید کنید آن فرد می‌تواند برای فرزندش آن وسیله‌ای که نیاز دارد را بخرد ... حداقل چند قلم از خرید هاتون را مخصوص بقالی و مغازه های کوچک بذارید و همه مایحتاج خود را از فروشگاه های بزرگ نخرید و به اندازه خود کمی جلوی این سیستم سرمایه دار پرور تبعیض آمیز را بگیرید.                   و من یتوکل علی الله فهو حسبه✨
2740
بگو اون راه حل چندشو

معذرت میخوام 

البته خودمم دوسه باری امتحان کردم خیلی خوب بود ولی واقعا بوش اذیتم میکرد

اونجای بره نر که خ داره اولش رو میخرید 

چرخ میکنید 

با پودر دارچین قاطی میکنید 

و عین حنا میزارید کف سرتون 

اصلا به ساقه مو نمالید که آب کش کردنش خیلی اذیت کننده میشه 

بعد نیم ساعت وقتی سرتون شروع کرد به داغ شدن یکم که گذشت اروم اروم میشورید 

بسپر به امام حسین خودش می دونه چطوری ریزش موهاتو کم کنه

حرفت خیلی زشت بود 

تو امریکا و کشورای خارج اینقدر شعورشون بالا رفته که به مقدسات دیگران توهین نکنن

دکتر برو شاید مشکلی داشته باشی منم چند وقت پیش رفتم 

بهم اسپری و دوتا شامبو واسه موهام داد من از شامپو نوپری فورت دی خیلی راضی بودم ولی باید از داروخونه بگیری میدون منم مثل تو موهام پرپشته وخیلی هم میریزه فقط فرقمون اینه موهای من هنوزم خیلی پرپشته و کم نشدن 

تو چشات معجزه میکرد حالا شدی موجب این درد):)
بسپر به امام حسین خودش می دونه چطوری ریزش موهاتو کم کنه

آخه مگه مجبوری کامنت بزاری؟😂

حرفت خیلی زشت بود  تو امریکا و کشورای خارج اینقدر شعورشون بالا رفته که به مقدسات دیگران توهین ...

راستش خواستم بیخیال بشم و جواب ندم ولی دیدم نه نمیشه

عزیزم توی ایران چیزی به عنوان احترام به مقدسات و عقاید هر کس وجود نداره. هر موقع عدم توهین به عقاید متقابل بود شما می تونی گارد بگیری و بگی همه جای جهان جور دیگه ای رفتار می کنن

بالاخره داره پیدا میشه رنگین کمون🌈🌈
2706