2752
2734
عنوان

آبجیا! راهکاری برای ریزش شدید مو دارید؟🥺

| مشاهده متن کامل بحث + 201 بازدید | 19 پست
راستش خواستم بیخیال بشم و جواب ندم ولی دیدم نه نمیشه عزیزم توی ایران چیزی به عنوان احترام به مقدسا ...

الان تو این تاپیک کسی درمورد اعتقادات شما نظر داد ؟؟؟؟

اصلا موضوع تاپیک درمورد اعتقادات بود؟؟؟

اما تو ایران فقط بلدن تحت هر شرایطی 

تحت هر موضوعی 

اعتقادات و باورات دیگران رو مسخره کنن 

تازه ادعا آزادی هم میکنن 

موفق باشید 

امضام خونده بشه🤌وقتی از یک فروشگاه بزرگ خرید می‌کنید، کمک می‌کنید یک نفر هفتمین ویلای خود را بسازد و دهمین ماشینش را بخرد؛ اما وقتی از بقالی محل یا یک مغازه ساده خرید کنید آن فرد می‌تواند برای فرزندش آن وسیله‌ای که نیاز دارد را بخرد ... حداقل چند قلم از خرید هاتون را مخصوص بقالی و مغازه های کوچک بذارید و همه مایحتاج خود را از فروشگاه های بزرگ نخرید و به اندازه خود کمی جلوی این سیستم سرمایه دار پرور تبعیض آمیز را بگیرید.                   و من یتوکل علی الله فهو حسبه✨
تنبلی تخمدان ندارم سونوگرافی دادم گفتن نداری . البته برای پارساله موهای من خیلی وقته که میریزه . کم ...

احتمالا یا غذا زیاد نمی خوری یا رژیم لاغری گرفتی ،تجربه بهم ثابت کرده برای داشتن موهای پر پشت خوردن وعده غذایی کامل لازمه 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

بسپر به امام حسین خودش می دونه چطوری ریزش موهاتو کم کنه

دیگه چرت و پرت نگو 

این خانم خوشگل کیه که داره این امضارو میخونه؟  (در آستانه ی یک فروپاشی. خب خب خب اولا پروفایلم هیو جکمن بازیگر مورد علاقمه،دوما سلام،سوما کاربری دوممه
2731
بسپر به امام حسین خودش می دونه چطوری ریزش موهاتو کم کنه

عقلتو از دست دادی ؟ درسته خیلی جاهای زندگیم رو مدیون همین عزیزان اهل بیت هستم معجزه هایی برام اتفاق افتاده با دستان اهل بیت کریمه اما زشته عزیز برای ریزش مو بخوایم بگیم مطمئن هستم سنت زیر ۱۴ هست لطفاً تو گروه های مناسب سنت عضو شو مامانم