2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
دختر منم شب تا صبح میخوابید تا هفت صبح اصلا بیدار نمیشد. صحیح و سالم و تپل و مپل بود. خداروشکر کن میخوابه الان این پسرم بیچاره کرده منو ده بار بیدار میشه
خدایا فقط تورو دارم، کمکم کن.
مامان من دعوام میکرد می گفت بچه رو از خواب به زور بیدار کن شیر بهش بده فوق تخصص اطفال هم دعوام می کرد که چکار بچه داری سیرشده که بیدار نمیشه من تا پسرم ۶ ماهش شد دیوونه شده بودم با این نظرات
بچه ها خواهش می کنم برای براورده شدن حاجتم یه صلوات مهمونم کنید ...جبران می کنم منم هر روز برای براورده شدن حاجات شما صلوات می فرستم ****اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم***😍😍😍
فروش بهترین شیر خشک اس ام آی sma اصل ایرلند مشخصات : محصول کشور ایرلند 800 گرمی برای گروه سنی 6 ماه تا بعد از 12 ماهگی کلیه اجناس با هزینه مناسب درب منزل شما (تهران) تقدیم میگردد وبرای دوستان دیگر در جای جای ایران زمین توسط باربری و ترمینال ارسال میگردد . تلفن سفارشات : 09125265613 t e l e g r a m . m e /s m a m i l k p r o در اینستا : i r a n s m a p r o d u c ts